To jaki wynik obstawiasz?

Halo! Halo! Czy są tu jacyś fani piłki nożnej? Słynne powiedzenie – Kto wygrał mecz? Polska! – zna chyba każdy. Kto chociaż raz w życiu nie odwiedził Stadionu Narodowego? Ta duma podczas wspólnego śpiewania hymnu, te emocje przy strzeleniu pierwszego gola. Ten przepiękny sport łączy miliony Polaków. Sprawia, że przez te 90 minut czujemy się jedną, wielką rodziną. Nie zwracamy wówczas uwagi na dzielące nas poglądy. Najważniejsi stają się piłkarze i wspólne kibicowanie.

Ile razy w życiu słyszałam to pytanie – jaki wynik obstawiasz? 2:1.3:0, a może remis? Osobiście daleko mi do zakładów. Nie jestem specjalistką od piłki, po prostu lubię dopingować naszych. Wolę nie uzależniać swojego budżetu od dyspozycji dnia danej drużyny. Każdy może mieć przecież gorszy moment. Piłkarze to nie maszyny, im też zdarzają się porażki. Często zabraknie po prostu szczęścia. Wiem jednak, że wielu moich znajomych potrafi spędzać całe dnie na rozstrzyganiu kto strzeli, ile goli i w której minucie. W sumie to trochę ich rozumiem – wspólna rywalizacja nakręca adrenalinę i koło się zamyka. Emocje towarzyszące typowaniom wyników muszą być naprawdę spore. Jest to też, bądź,co bądź, forma spędzania wolnego czasu.

Gdybym jednak miała obstawiać, potencjalna firma bukmacherska, do której bym się zwróciła, musiałaby spełniać następujące warunki. Przede wszystkim  i na pierwszym miejscu wiarygodność. Skoro inwestuję oszczędności, oczekuję poważnego traktowania mojej osoby. Co prawda, na pewno nie wyłożyłabym milionów. Wiem jednak, że część osób potrafi przeznaczyć naprawdę sporą kwotę, by zwielokrotnić ewentualne zyski. Nie wyobrażam sobie stracić części osobistego dorobku na oszukanych zakładach. 

Niesamowicie wygodną rzeczą w zakładach bukmacherskich są zakłady online. We współczesnym świecie, kiedy każdy się dokądś spieszy i nie ma wolnej chwili nawet zjeść obiadu z rodziną, taka forma gry zaoszczędza czas i umożliwia rozrywkę.Coraz częstszą metodą bukmacherów do przyciągnięcia klientów są tak zwane bonusy bez depozytu. Brzmi pięknie – teoretycznie nie trzeba inwestować na starcie, aby móc zacząć grać. Zwracajmy jednak uwagę na liczbę obrotów i minimalny kurs.

Gorzej, gdy przegra się to, co się zainwestowało. Pojawia się frustracja, chce się obstawić jeszcze raz, by przynajmniej wyrównać straty. Trzeba pamiętać o tym, że to tylko zabawa, Przeznacza się niewielkie sumy, a nie dorobek życiowy. Od nieracjonalnego podejścia, niedaleko do uzależnienia. Każdy kij ma dwa końce, nie dajmy się zwariować.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments