Współpraca

Materiał zewnętrzny

TwojeCentrum.pl to już istniejący ponad 15 lat serwis informacyjny. Przez wiele lat prowadziliśmy również na jego łamach sklep internetowy. Poza dostarczaniem ciekawych artykułów flagowym działem naszego serwisu jest „Poezja” z ponad 12 000 wierszy nadesłanych przez użytkowników. Stale się zmieniamy i rozwijamy.

W zakresie działań reklamowych współpracujemy z licznymi agencjami. Głównie są to artykuły reklamowe w formie przedruku, jednak chętnie zrecenzujemy również Twój produkt lub usługę. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

W publikacjach artykułów sponsorowanych współpracujemy z agencjami:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) formą współpracy związaną z publikacją artykułów, polecam kontakt za pośrednictwem wyżej wymienionych agencji. Podejmiemy też współpracę afiliacyjną oraz barterową w przypadku, gdy produkt lub usługa ma dla nas znaczenie i będzie ciekawy dla czytelników.

Obecnie strona osiąga oglądalność ok. 50 tys. uu/miesiąc. Naszym atutem jest ugruntowana wieloletnią pracą, stała wysoka pozycja w rankingach Google. Więcej informacji na temat projektu, jego statystyk czy zasad i kosztów współpracy reklamowej, otrzymasz po wysłaniu zapytanie na nasz adres e-mail. Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy

[email protected]
tel. +48 514 183 202