Sprzedaż działki prostsza niż Ci się wydaje.

Posiadasz działkę na sprzedaż? Poszukiwanie odbiorców nigdy nie było łatwiejsze. Razem ze specjalistami znajdziesz odbiorców realnie zainteresowanych swoją nieruchomością.

Sprzedaż działki wydaje się z pozoru łatwym zadaniem, szczególnie w czasie, w którym znaczna część młodych mieszkańców miast planuje przenieść się na obrzeża lub inwestuje w domki letniskowe w miejscach znajdujących się blisko natury. Cały proces jednak w rzeczywistości nie jest taki prosty i wiąże się najczęściej z pewnymi kosztami i pewną ilością czasu, jaki należy poświęcić na poszukiwania odpowiedniego kupca. Specjaliści z Buylando.io wychodzą naprzeciw oczekiwaniom sprzedawców, deweloperów i inwestorów i oferują im portal, dzięki któremu mogą publikować swoje oferty sprzedaży działek. Cały proces jest jednak dobrze przemyślany. Sprzedaż działki jeszcze nigdy nie była tak prosta.

--- REKLAMA ---

Od czego zacząć? Zaufaj specjalistom od sprzedaży działek

Zakup działki budowlanej wiąże się ze spełnieniem kilku ważnych czynników i przejściem kilku istotnych kroków, zarówno od strony sprzedawcy, jak i przyszłego nabywcy? Dla właściciela gruntu liczy się czas i koszty, jakie musi ponieść w związku z procesem sprzedaży, jak i samej promocji związanej z poszukiwaniem potencjalnych odbiorców, a te przy nieodpowiednim planowaniu mogą zostać źle zagospodarowane. Korzystanie z platformy Buylando.io pozwala na znaczne zaoszczędzenie przez deweloperów i właścicieli działek zarówno jednych jak i drugich zasobów. Cały proces przygotowania oferty, jej publikacji i promocji, a nawet kontaktu z potencjalnymi klientami spoczywa na specjalistach, dzięki czemu właściciele nieruchomości mogą zająć się innymi obowiązkami. Jak sprzedać działkę szybko i sprawnie? Ważne jest nie tylko odpowiednie przedstawienie danej przestrzeni, pokazanie jej atutów, ale również zaprezentowanie odbiorcom tylu informacji, ile faktycznie potrzebują do podjęcia decyzji zakupowej. 

Działka na sprzedaż – krok po kroku

Jakie kroki prowadzą do sprzedaży gruntu rolnego? Specjaliści z Buylando.io zaczynają od zgromadzenia niezbędnych materiałów do stworzenia rzetelnej, ale i przyjemnej dla oka nabywcy oferty. Zdjęcia nieruchomości gruntowej, ujęcia z drona – wysokiej jakości realizacje obejmują nie tylko samą nieruchomość, ale i znajdującą się wokół roślinność, zabudowę. Potencjalny klient ma więc wgląd w to, jak wyglądają możliwość zagospodarowania przestrzennego danej nieruchomości, co znajduje się wokół, jakie są możliwości komunikacyjne i rekreacyjne. Poza zdjęciami i filmami specjaliści przygotowują również szczegółowe opisy działek. Znaleźć w nich można zarówno informacje o wielkości powierzchni, warunkach zabudowy, jak i perspektywach, jakie dla przyszłych mieszkańców przygotowało miasto czy gmina. Jeśli więc kupiec chce stworzyć na danej działce konkretną nieruchomość dokładnie wie, czego może się spodziewać, jaki jest plan zagospodarowania terenu, co może zrobić, a czego nie. Ponadto, bez konieczności przyjeżdżania w dane miejsce może dokładnie poznać okolicę, powstające wokół nieruchomości, punkty usługowe i użytkowe oraz rekreacyjne. 

Trafiaj bezpośrednio do klienta

Często najtrudniejsze w sprzedaży działek okazuje się rozpoznanie potrzeb potencjalnego nabywcy. Współpracując z Buylando.io możesz mieć pewność, że Twoje oferty trafią tylko do tych odbiorców, którzy rzeczywiście są zainteresowani zakupem działki. Przemyślane kampanie, odpowiednio skierowane do określonej grupy docelowej pozwalają na optymalne wykorzystanie budżetu. Sprzedawca oszczędza koszty, a oferta odpowiada na potrzeby odbiorcy – trafia bezpośrednio do zainteresowanego nabywcy unikając przepalania budżetu na prezentowanie reklam użytkownikom, którzy wcale nie myślą o zakupie działki. Buylando.io daje również gwarancję szybkiej odpowiedzi zainteresowanym klientom. Dzięki temu kontakt pozostaje utrzymany, a potencjalny klient dostaje wszystkie niezbędne odpowiedzi w krótkim czasie. Jego zainteresowanie ofertą nie spada, a sprzedawca ma szansę dokończyć transakcję zakupową z powodzeniem. Jeśli jesteś deweloperem, posiadasz grunty na sprzedaż, inwestujesz w zakup ziemi, sprawdź ofertę Buylando.io i sprzedawaj skutecznie, unikając niepotrzebnych kosztów.

REKLAMA
REKLAMA
0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments