Kameralne wycieczki po świecie

Dla planujących urlop priorytety są różne – wysokiej jakości hotel, miejsce przyjazne dzieciom, możliwość skorzystania z wielu dodatkowych atrakcji czy też spersonalizowana oferta pozwalająca poznać daną destynację, lokalne obyczaje i życie mieszkańców. Biuro podróży Ex Oriente Lux powstało z myślą o tych, którzy są głodni wrażeń i pragną spełniać swoje podróżnicze marzenia.

Urlop szyty na miarę

Dla ciekawych świata najważniejsza jest różnorodność, indywidualne podejście, przeżywanie wielu doznań i bogaty program zakładający nie tylko zwiedzanie zabytków, ale także inne atrakcje. Zależnie od kierunku podróży może to być trekking o różnym stopniu trudności, wizyta w wiosce lokalnego plemienia, podróż jeepem przez pustynię, wspólne rejsy, podziwianie cudów natury wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO czy odkrywanie lokalnych smaków.

Podróż po świecie w kameralnym gronie

Wyprawy organizowane w mniejszych grupach pozwalają na dokładniejsze poznanie wybranego miejsca, gdyż wiążą się z lepszą organizacją czasu. Realizacja indywidualnego programu podróży przebiega wyjątkowo sprawnie, a dodatkowo możliwe są jego niewielkie zmiany, zgodnie z życzeniem uczestników.

Piloci znają dane kierunki od podszewki, gdyż wielokrotnie do nich podróżowali i mogą zagwarantować niezapomniane przeżycia oraz podziwianie wartych zobaczenia miejsc, których na próżno można szukać w planach katalogowych wycieczek organizowanych przez touroperatorów.

Wycieczki do Azji i nie tylko

Wyjątkowe wyprawy do krajów Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej, Afryki (do Etiopii lub Namibii) oraz Stanów Zjednoczonych organizowane są według autorskiego programu, który tworzą znawcy danego kierunku. Obsługa biura Ex Oriente Lux zapewnia też kompleksową pomoc oraz praktyczne porady, jak przygotować się na wyjazd – wiele cennych wskazówek oraz ciekawostek można też znaleźć na blogu biura podróży.

Spersonalizowane wycieczki zyskują popularność

Podróże spersonalizowane stają się coraz popularniejsze, gdyż zapewniają możliwość zobaczenia atrakcji spoza gotowych katalogów oraz doznania niezwykłych przeżyć. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą lecieć na typowe wakacje proponowane przez największych touroperatorów. Tacy podróżnicy pożądają doznań innego rodzaju – nie chcą przy tym poświęcić dużo czasu na przygotowania, tylko potrzebują wsparcia w realizacji swoich pasji i marzeń od osób doświadczonych na danych kierunkach. W takiej sytuacji warto zdecydować się na wybór biura Ex Oriente Lux, które zaplanuje dopasowaną do potrzeb i pełną różnorodnych atrakcji wyprawę, a także zapewni wsparcie lokalnych ekspertów oraz bezpieczeństwo.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments