Zalety mleka pszczelego

Mleczko pszczele uzyskiwane prosto z pasieki nie cieszy się tak dużą popularnością, jak miód, ale zdecydowanie warto go spróbować ze względu na jego świetne właściwości. W dodatku osoby, które miały okazję testować naturalne mleczko pszczele są bardzo zadowolone z efektów.

  1. Jak powstaje mleczko?
  2. Skład naturalnego mleczka pszczelego
  3. Dlaczego warto stosować mleczko pszczele?
  4. Gdzie zamówić prawdziwe mleczko od pszczół?

Dotychczas trudno było kupić prawdziwe mleczko od pszczół, przez co wiele osób rezygnowało z jego stosowania. Na szczęście teraz możesz zamówić je bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że skorzystasz z oferty sklepu pszczelarskiego, a mleczko naturalne otrzymasz prosto do domu.

Jak powstaje mleczko?

Mleczko, które oferuje popularny sklep pszczelarski pszczelnictwo.com.pl, produkowane jest przez pszczoły robotnice. Najczęściej ma żółtawy lub biały kolor i nieco galaretowatą konsystencję. Co ciekawe, królowa pszczół (która przez całe życie karmiona jest takim mleczkiem w przeciwieństwie do pozostałych pszczół w ulu) żyje nawet kilka razy dłużej niż pozostałe owady. 

Skład naturalnego mleczka pszczelego

Zaletą wszystkich produktów oferowanych w sklepie pszczelnictwo.com.pl jest to, że mają naturalny skład. Oprócz witamin (A, C, D, E i K) mleczko zawiera między innymi ponad dwadzieścia minerałów, substancje przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne, aminokwasy oraz prohormony. Zamawiając takie mleczko, pamiętaj o tym, aby przechowywać je w odpowiednich warunkach. Alternatywą dla produktów w formie płynnej może być mleczko pszczele w kapsułkach, które dostępne jest w bardzo przystępnej cenie.

Dlaczego warto stosować mleczko pszczele?

Jeżeli chodzi o właściwości mleczka pszczelego, to docenią je zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Przy regularnym stosowaniu mleczko pobudza układ odpornościowy, a dodatkowo pozwala opóźnić procesy starzenia się skóry. U kobiet wspomaga płodność i stymuluje owulację, natomiast u mężczyzn poprawia jakość nasienia. Dodatkowo dobre mleko pszczele prosto z pasieki przyśpiesza gojenie ran oraz oczyszcza i regeneruje organizm. Pamiętaj jednak, że takie efekty pozwoli uzyskać tylko prawdziwe, 100% naturalne mleczko pszczele. Należy je więc kupować wyłącznie u sprawdzonego dostawcy.

Gdzie zamówić prawdziwe mleczko od pszczół?

Dobre, a przede wszystkim naturalne mleczko pszczele możesz zamówić w popularnym sklepie, który oferuje rozmaite produkty spożywcze i preparaty zdrowotne na bazie produktów pszczelich. Oprócz standardowych produktów znajdziesz tu również mleczko pszczele w tabletkach – duże stężenie, które są łatwe w przechowywaniu i mają pomarańczowy smak.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments