Szukasz skutecznej broni do walki z siwymi włosami ? Wypróbuj GR-7 Professional!

Siwizna zarówno u mężczyzn jak i u kobiet jest często powodem kompleksów i słabego samopoczucia. Białe kosmki przypominają o przemijającym czasie i traconej nieubłaganie młodości. Proces siwienia jest współcześnie odwracalny i przy pomocy dobrych preparatów można odzyskać swój naturalny kolor włosów. Jednym z takich środków odsiwiających jest GR-7 Professional. Na jego przykładzie opiszemy jak pozbyć się skutecznie siwych włosów.

--- REKLAMA ---

Dlaczego dopadła mnie siwizna ?!

Takie okrzyki nie są obce ludziom, którzy w lustrze dopatrzyli się pierwszego siwego włosa. Może to zwiastować postępujące siwienie, nawet w stosunkowo młodym wieku. To, jak szybko nasza głowa pokryje się bielą, zapisane jest w naszych genach. Jednak na stopień siwienia ma także wpływ dieta czy poziom stresu, odpowiednia ilość snu i regeneracja.

Siwe włosy – jak z nimi walczyć?

Jak w każdym przypadku związanym z naszą powierzchownością, istnieje półśrodek, który pozornie zwalczy problem. W przypadku siwych włosów jest to farba. Nie unikniemy jednak jasnych odrostów. Także dobór odcienia farby do naszego naturalnego koloru włosów jest wyzwaniem niezwykle ciężkim. Zwłaszcza u mężczyzn widoczne farbowanie siwych włosów może spowodować odmienny skutek i wyglądać zwyczajnie zabawnie.

Za siwienie odpowiada melanina, która zawarta jest w mieszku włosowym. Jej ilość decyduje o intensywności barwy włosa. Z czasem produkcja melaniny jest mniej intensywna, efektem tego są siwe włosy. Producent GR-7, posiłkując się w większości naturalnymi składnikami, opracowała recepturę, która nie tylko zatrzymuje siwienie, ale także je odwraca.

GR-7 Professional jest preparatem o bardzo dużej skuteczności. Nakłada się go na głowę, skąd wnika wewnątrz skóry i stymuluję produkcję melaniny. Już po 7 dniach widać, jak wcześniej siwe włosy powracają do swojej naturalnej barwy. W preparacie GR-7 nie ma farby, tak jak w innych, popularnych na rynku odsiwiaczach.

w-tresc-wlosy.png

Fot. efekt stosowania preparatu GR-7 (Patrz www.gr-7.eu)

Stosowanie GR-7 Professional – co należy wiedzieć?

Kuracja GR-7 Professional trwa z reguły od 7 do 25 dni. Zaleca się stosowanie preparatu dwa razy dziennie, rano i wieczorem. W pierwszym tygodniu stosowania nie poleca się myć głowy, w celu większej skuteczności i lepszej wchłanialności środka wgłąb skóry. Czas, po którym wyraźnie widać efekty stosowania GR-7 Professional jest indywidualny dla każdego użytkownika. Zależy on w dużej mierze od struktury włosa (jego grubości), a także od jego naturalnego koloru.

W naturalnym toku intensywność produkcji melaniny zależy od naszej ogólnej kondycji zdrowotnej. Podczas stosowania preparatu GR-7 Professional należy odstawić używki, takie jak alkohol, papierosy czy kawa. Mamy wówczas pewność, że proces odsiwiania będzie skuteczny i szybki.

Skuteczność stosowania GR-7 Professional potwierdziła międzynarodowa instytucja badawcza Eurofins. Wszyscy badani wykazali widoczne efekty prowadzenia kuracji odsiwiającej, jednocześnie nie odnotowano żadnych efektów ubocznych. Preparat nie był testowany na zwierzętach.

w-tresc-kopia.png

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments