Wypełnianie ust Katowice – medycyna estetyczna dalej w modzie

W dzisiejszych czasach zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym ma wielu przeciwników jak i zwolenników, choć biorąc pod uwagę zarówno ogromną zmianę kanonów kobiecej urody na przestrzeni historii, jak i coraz to większą liczbę gabinetów medycyny estetycznej zajmujących się zabiegami wypełniania ust, oferujących ponadto bardzo konkurencyjne ceny (koszty wykonania zabiegu wahają się od 400 zł do 1500 zł) – zwolenników tego typu poprawiania wyglądu jest coraz to więcej.

Zwrócić uwagę należy również na fakt, że w środkach masowego przekazu, to jest w telewizji, prasie czy internecie codziennie widujemy celebrytki czy gwiazdy z pięknymi i pełnymi ustami. Także w ich przypadku nie jest tak idealnie, jak mogłoby się nam wydawać – natura nie obdarzyła ich perfekcyjnymi ustami i niejedna z nich odwiedziła gabinet medycyny estetycznej. Jednakże nie wszystkie kobiety, które marzą o pięknych i pełnych ustach decydują się na zabieg ich powiększania w obawie przed niezadowalającym bądź niedługo utrzymującym się efektem, bólem, czy chociażby przed nieprofesjonalnym wykonaniem zabiegu.

Odpowiadając najczęściej pojawiającym się zarzutom należy jednak podkreślić, że wypełnianie ust to zabieg odwracalny, więc nawet gdyby pacjentka nie była usatysfakcjonowana jego końcowym efektem, to po czasie usta wrócą do swojego pierwotnego wyglądu. Natomiast sam kwas hialuronowy jest substancją występującą naturalnie w ludzkim organizmie, jednakże z upływem lat go ubywa co skutkuje brakiem jędrności oraz odpowiedniego nawilżenia skóry. Wypełnianie ust w Katowicach czy innych większych miastach odbywa się w sposób profesjonalny, przez wyspecjalizowanych w tym zakresie lekarzy medycyny przy znieczuleniu miejscowym, które niweluje ból często praktycznie całkowicie, jednak ostatecznie wszystko jest uzależnione od progu bólu samej pacjentki jak i jej psychicznego nastawienia. Coraz częściej preparaty kwasu hialuronowego mają w sobie lidokainę, która również niweluje ból. Prawdziwy problem pojawia się w przypadku kobiet, które mają skłonność do występowania na ustach opryszczki, jednak i na to profesjonaliści znaleźli sposób – najczęściej stosuje się profilaktykę przeciwwirusową, która polega na podaniu pacjentowi leku przeciwwirusowego.

Sam efekt powiększania ust, utrzymuje się stosunkowo długo mianowicie od 6-12 miesięcy. Błędne jest również myślenie wielu kobiet, że zabieg wykonywany kwasem hialuronowym zawsze wiąże się ze zwiększeniem objętości ust, jednakże w zależności od woli pacjentki, jak i oczekiwanego rezultatu można jedynie mocno zwilżyć usta lub po prostu tylko je odmłodzić. Na tą mniej awangardową formę decydują się głównie kobiety po 30 roku życia, ponieważ to właśnie wtedy usta najbardziej tracą swoją jędrność oraz poziom nawilżenia, przez co opadają ich kąciki oraz pojawia się wiele zmarszczek co uwidacznia zmęczenie na twarzy, przez co wydaje się ona smutna i ponura. Reasumując, na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego w okolicach ust może zdecydować się każdy bez względu na wiek, aby poczuć się piękniej i pewniej siebie. Ponadto osoby, które zdecydują się na wypełnianie ust w Katowicach, mogą znaleźć na Internecie mnóstwo ofert promocyjnych na tego typu zabieg.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments