Voucher do Energylandii na prezent – Dlaczego warto i komu go kupić?

Szukasz idealnego prezentu? Nie wiesz, na co się zdecydować, bo możliwości są praktycznie nieograniczone? Chcesz podarować bliskim coś uniwersalnego, bez względu na ich wiek, płeć i zainteresowania? Być może mamy coś, co spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Przeczytaj dzisiejszy artykuł, by dowiedzieć się, dlaczego idealnym pomysłem na prezent będzie podarowanie bliskiej osobie voucheru do Energylandii, największego parku rozrywki w Polsce! Nie czujesz się przekonany? Mamy nadzieję, że poniższe akapity zmienią Twoje nastawienie! Przeczytaj je już teraz!

Energylandia – największy park rozrywki w Polsce

Jak już wspomnieliśmy i co podkreślimy jeszcze pewnie niejeden raz, Energylandia to największy park rozrywki w Polsce. Z dostępnych w nim atrakcji mogą korzystać zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci – nic więc nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się do niego całą rodziną. Tego typu odwiedziny może umożliwić voucher do Energylandii, który podarujesz w prezencie komuś ze swojego najbliższego otoczenia.

Mapa parku – sprawdź atrakcje Energylandii

Sam park podzielony jest na kilka stref tematycznych. Wśród nich znajdziemy Bajkolandię, strefę familijną, strefę ekstremalną, strefę gier i zabaw interaktywnych, strefę Widowiska i Pokazy, Water Park i Smoczy Gród. Ponadto – gdy zmęczą Cię już wszystkie atrakcje – energię będziesz mógł odzyskać, odwiedzając strefę gastronomiczną (do wyboru między innymi fast foody – frytki i burgery, naleśnikarnia, cukiernie, pub i kawiarnia) lub wybierając się na zakupy do jednego z wielu sklepów z pamiątkami. Ponadto w Energylandii znajdziesz salon gier, fotobudkę, kopalnię skarbów, będziesz mógł się wybrać na połów złotych rybek i wziąć udział w balonowej bitwie. Tego typu atrakcje najlepiej działają wraz z przyjaciółmi, więc nie czekaj zbyt długo i już teraz kup bliskim voucher do Energylandii!

Wydarzenia specjalne – koncerty, festiwalem imprezy

Energylandia to nie tylko stałe atrakcje, ale również dużo wydarzeń specjalnych. Dwudniowe festiwale muzyczne to gratka dla miłośników Disco Polo (na scenie Sławomir, Czadoman, Camasutra i Afterparty), jak i Hip-Hopu (do mikrofonu rapować będą między innymi Kękę, DonGuralEsko, Paluch i Sarius). Z kolei fani Krzysztofa Krawczyka, Maryli Rodowicz i Lady Pank z pewnością będą chcieli odwiedzić park w sierpniu podczas wydarzenia „Giganci sceny”. Sama Energylandia będzie wkrótce obchodziła swoje piąte urodziny i z tej okazji zespół parku przygotowuje całe multum nowych gier i zabaw. Muzyka i atrakcje urodzinowe dla najmłodszych to nie wszystko, co Energylandia ma do zaoferowania – we wrześniu odbędzie się tam prawdziwe święto piwa, czyli Oktoberfest, a w listopadzie dwie edycje Halloweenowych imprez. Nie ma wątpliwości, że jest w czym wybierać i każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

Podsumowanie

Energylandia zachwyca swą różnorodnością – znajdują się tu rollercoastery, liczne baseny i atrakcje tematyczne (wioska wikingów, smocza grota itp.). Wszystko to sprawia, że voucher uprawniający do wejścia do tego parku rozrywki jest cennym prezentem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments