Specjalistyczne lady chłodnicze do Twojego sklepu

Poszukujesz jakościowych lad i witryn chłodniczych? Skorzystaj z oferty specjalistycznych urządzeń do swojego sklepu lub lokalu gastronomicznego.

W ofercie sklepów spożywczych i lokali gastronomicznych liczy się z jednej strony wysoka jakość produktów, a z drugiej ich właściwa ekspozycja. Jakie to ma znaczenie? Jeśli konsument decyduje się na zakup danego produktu, którego jeszcze nie próbował, to najczęściej z dwóch powodów. Jednym z nich jest rekomendacja innych, którzy już posmakowali danej żywności. Drugim powodem zaś jest to, jakie wrażenie zrobi na kliencie dany produkt. Dobra prezentacja wyrobów cukierniczych i garmażeryjnych nie pozostaje więc bez znaczenia. Z tego względu specjaliści z firmy Bolarus dbają o to, aby w ich ofercie znalazły się najlepsze urządzenia chłodnicze, takie jak lady, witryny i regały. To dzięki nim odbiorca otrzymuje świeżą i dobrze wyglądającą żywność.

Określone warunki przechowywania i lady chłodnicze, które je spełniają

Prawo żywnościowe wskazuje na przestrzeganie zasad, zgodnie z którymi każdy element z asortymentu ma określone zasady przechowywania. To szczególnie istotne w przypadku mięsa, nabiału, wędlin, wyrobów cukierniczych, które posiadają w sobie świeże kremy, lodów. Zakup lady sklepowej jest więc dla większości podmiotów działaniem koniecznym. 

Lady chłodnicze z oferty Bolarus są wyposażone w wytrzymałe i energooszczędne agregaty wewnętrzne lub zewnętrzne. Ponieważ to urządzenia, które muszą działać niemal bez przerwy, warto kupić sprzęt, który sprawdzi się na długie lata. Nowoczesne rozwiązania specjalistów sprawiają, że mogą oferować swoim klientom systemy dopasowane  ściśle do ich potrzeb.

Szeroki wybór różnych lad sklepowych 

W ofercie Bolarus znajdziesz dopasowane do swojego lokalu urządzenia. Lady chłodnicze mają różne wielkości i przybierają różne formy. Możesz wybrać te z prostą szybą lub te z szybą giętą. Dużym udogodnieniem jest możliwość wyboru kolorystyki danej lady. W łatwy sposób dopasujesz więc maszynę do wystroju i wnętrza lokalu. Kształt urządzeń nie pozostaje bez znaczenia. Możesz postawić ladę równolegle do ściany lub w jej rogu — wszystko zależy od możliwości przestrzennych. 

Cechy użytkowe lad chłodniczych 

Do wszystkich zalet produktów firmy Bolarus dodać należy również pewne cechy użytkowe. Zastosowana w ladach powierzchnia umożliwia łatwe czyszczenie i mycie sprzętów. Automatyczne odszranianie znacznie ułatwia codzienne procesy  pielęgnacyjne. Utrzymanie lady w czystości jest bardzo ważne ze względów wizerunkowych, a tym samym z uwagi na prezentację produktów spożywczych. Właściwą ekspozycję zapewnia także oświetlenie lady. Każdy element witryn chłodniczych to potwierdzenie dbałości o detale. Sprzęty spełniają oczekiwania odbiorców działających w branży spożywczej od wielu lat. To potwierdza tylko wysoką jakość oferowanych lad sklepowych. Bogata oferta nie kończy się na gotowym asortymencie. Jeśli potrzebujesz konkretnych parametrów produktowych, poinformuj o tym specjalistów z Bolarus, którzy zaproponują konkretne rozwiązania, poszerzając swój asortyment o nowe maszyny. 

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments