Po czym poznać dobry gabinet implantologiczny?

Materiał zewnętrzny

Piękne, równe i śnieżnobiałe zęby to marzenie prawie każdego z nas. Jeszcze kilkanaście lat temu hollywoodzki uśmiech był w zasięgu ręki wyłącznie nielicznych osób. W zasadzie tylko tych, którzy mogli pochwalić się grubym portfelem.

---REKLAMA ---

W XXI wieku sytuacja wygląda zdecydowanie inaczej. Coraz więcej dobrych gabinetów stomatologicznych w Warszawie i w innych miastach w Polsce dołącza do swojej oferty usług również zakładanie implantów zębowych. Choć nadal zabieg ten nie należy do najtańszych zabiegów stomatologicznych, to jednak jest już dostępny dla większości osób. Tym bardziej, że wielu implantologów oferuje wszczepienie implantów z opcją płatności ratalnej.

Zabieg wszczepienia implantów jest wciąż dość drogim zabiegiem. Szczególnie w porównaniu do innych form uzupełniania braków w uzębieniu (np. korony). Decydując się wydać znaczną kwotę na zęby, należy oczekiwać idealnego efektu. Dlatego warto przemyśleć, w którym gabinecie stomatologicznym będziemy chcieli to zrobić.

Sprawdzona klinika implantologiczna w Warszawie

Szczególnie w stolicy naszego kraju nie brakuje klinik stomatologicznych oferujących wszczepianie implantów. Jak zorientować się, która z nich jest najlepsza, aby być zadowolonym z wyboru teraz i za kilkanaście lat?

Warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim dobra klinika implantologiczna powinna pracować na nowoczesnym sprzęcie i używać najwyższej jakości materiałów. Równie ważny jest wyspecjalizowany i bardzo doświadczony zespół lekarzy, który cały czas poszerza swoją wiedzę w dziedzinie implantologii i pracuje z zachowaniem najwyższych standardów. 

Na wszczepienie implantów zębowych należy udać się do zaufanej kliniki, ponieważ tylko taka może zagwarantować nam pełne bezpieczeństwo. Efekt zabiegu będzie idealny, trwałość i estetyka – bardzo wysokie. Poprawnie wszczepione implanty to również doskonały komfort dla pacjenta. Niedługo po zabiegu powinien czuć się z nimi jak z własnymi naturalnymi zębami. We wszczepianiu implantów bardzo ważna jest także dokładność w pracy implantologa. Precyzyjnie wykonane zęby to najlepsza długofalowa inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta. – mówi lek. dent. Jan Nikodem Perek

Doświadczony implantolog jest w stanie nie tylko optymalnie dobrać implanty do kości szczęki i innych indywidualnych uwarunkowań pacjenta, ale także dopasować taką estetykę zębów, w której dana osoba będzie wyglądać najkorzystniej. W jego codziennej pracy ważne jest nie tylko doświadczenie i precyzja, ale także wysokie poczucie estetyki.

Najlepszy implantolog – Warszawa

Dobrą klinikę implantologiczną można rozpoznać nie tylko po posiadanym sprzęcie, zespole wykwalifikowanych lekarzy i jakości materiałów, na których decydują się pracować. Równie ważną cechą dobrego gabinetu jest możliwość diagnozowania różnych chorób występujących u pacjenta, które mogłyby mieć wpływ na trwałość implantów. 

Doskonałym przykładem klinik implantologicznych w Warszawie, które oferują swoim pacjentom kompleksowe leczenie są Dental Fraternity i Dental Max.

0 0 votes
Oceń wpis
---REKLAMA ---

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments