Nowoczesny polski design – propozycje lamp TK Lighting

Od rodzaju oświetlenia, jakie wybierzemy do poszczególnych pomieszczeń w naszym domu lub biurze zależy bardzo wiele. Lampy są jednym z istotniejszych elementów, tworzących klimat i nastrój zamkniętych przestrzeni. Jeżeli lubimy nowoczesny polski design, na pewno warto poznać bliżej możliwości, jakie daje skorzystanie z oferty jednego z wiodących krajowych producentów lamp – firmy TK Lighting.

--- REKLAMA ---

Zdecydowany brak monotonii

Jak określić jednym słowem styl, jaki proponuje ten dostawca stylowego oświetlenia? Trzeba przyznać, że propozycje, z którymi wychodzi wspomniane przedsiębiorstwo są stosunkowo różnorodne. Mamy więc do czynienia z daleko posuniętym eklektyzmem, co ma tę dobrą stronę, że katalog TK Lighting pozwala na szeroki wybór odmiennych możliwości. 

Do wyboru mamy szerokie spektrum stylistyczne: w pierwszej chwili rzucają się w oczy nowoczesne modele, utrzymane w modnym obecnie chłodnym klimacie przestrzeni przemysłowych (loftowym). Ważną rolę odgrywają także warianty, stworzone z myślą o wszystkich, którym zależy na kameralnym i przytulnym nastroju wnętrza. Trzecim z kierunków designerskich, jakie dają się zauważyć, jest dominujący od dawna na rynku wnętrzarskim skandynawski minimalizm.

Stwórz swoją przestrzeń zgodnie z Twoim smakiem

Jak większość pozostałych producentów lamp, TK Lighting profiluje swoją ofertę pod kątem konkretnego przeznaczenia – czyli rodzaju przestrzeni, jaka ma być oświetlana. Skomponowanie spójnego stylistycznie oświetlenia w całym domu lub mieszkaniu nie powinno sprawić klientom większego problemu.

Ważną podgrupą propozycji tego producenta jest oświetlenie przeznaczone dla najmłodszych. W tej kategorii produktów znajdziemy wiele pomysłowych, utrzymanych w miłym dla oka i optymistycznym nastroju modeli lamp – biurkowych, kinkietów czy też bardziej intensywnego oświetlenia, przeznaczonego do umieszczenia na suficie.  

Oferta została pomyślana kompleksowo. Trzeba przyznać, że nawet najbardziej wymagający spośród gości sklepu online wspomnianego dostawcy powinni być zadowoleni. TK Lighting dostarcza rozwiązania z wyższej półki, co widać choćby w niezwykle starannym wykończeniu, trosce o najmniejsze detale oraz jakość stosowanych do produkcji materiałów.

Młoda, ambitna marka oświetleniowa

Choć producent, o którym mowa istnieje na rynku stosunkowo krótko, bo od 2013 roku, firma zdążyła już wyrobić sobie ugruntowaną pozycję w konkurencyjnej i niełatwej branży, jaką jest dostarczanie rozwiązań oświetleniowych. W podejściu designerskim, jakie da się dostrzec, gdy ogląda się propozycje TK Lighting, urzeka delikatność oraz prostota większości wybieranych form. Projektanci, tworzący tę markę, stronią od ekstrawagancji, stawiając na pewną przewidywalność oraz spokój. Stonowane propozycje, choć nieraz różnią się od siebie znacznie, oscylują zasadniczo wokół podstawowych form geometrycznych.

Warto zwrócić uwagę choćby na bardzo ciekawą ofertę plafonów, z jaką wychodzi ten producent. Tego typu rozwiązania będą bardzo dobrym pomysłem we wszelkiego typu przestrzeniach biurowych, gdyż charakteryzują się oszczędnymi, eleganckimi kształtami, doskonale wpisującymi się w oficjalny nastrój przestrzeni roboczych. Nie należy zapominać, że dużo będzie zależeć od tego, na jaki rodzaj żarówek się zdecydujemy.

Troska o ekologię

Większość lamp, jakie oferuje omawiany dostawca, zostało zaprojektowanych tak, by bez problemu można było użyć w nich nowoczesne oprawy LED. W przypadku większych zakupów, robionych na potrzeby firm – pamiętajmy, że światło o chłodniejszej barwie jest najbardziej wskazane do pomieszczeń, gdzie większa grupa osób pracuje przy komputerach.

Propozycje pochodzące z aktualnej oferty TK Lighting łączą w sobie wszystko to, co najlepsze w dzisiejszym, polskim designie: wysmakowaną stylistykę, wysokie standardy produkcyjne (wszystkie lampy tego dostawcy powstają w naszym kraju z rodzimych surowców) oraz troskę o środowisko naturalne. Praktycznie każdy z dostępnych produktów nadaje się w całości do recyklingu, co obok nastawienia na innowacyjną technologię LED jest kolejnym, dużym plusem w oczach każdego klienta, nastawionego ekologicznie. Ciekawe propozycje lamp TK Lighting znajdziemy w ofercie sklepu e-lampy, gdzie dostępne są także modele od innych wartych uwagi producentów. 

5 1 vote
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments