Jednorazowy nie znaczy zły

Świat powoli odchodzi od plastikowych sztućców, kieliszków oraz talerzy jednorazowego użytku, ale czasami jest tak, że stają się one jedyną opcją, z której możemy skorzystać. Są one łatwe w użyciu, lekkie, zajmują niewiele miejsca, a po wykorzystaniu można je wrzucić do odpowiednich pojemników na plastikowe odpady i w miarę łatwo zrecyklingować tak, aby nie zaśmiecać środowiska, w którym żyjemy. Talerze plastikowe i plastikowe kieliszki pozwolą nam zorganizować poczęstunek, czy przyjęcie w nietypowych, trudno dostępnych miejscach, do których trzeba dojść lub dojechać, a wówczas każdy kilogram dodatkowego ekwipunku ma swoją wagę.

  1. Szybki serwis
  2. Udane przyjęcie

Szybki serwis

Talerze plastikowe oraz plastikowe kieliszki występują w licznych odmianach zarówno kolorystycznych, jak i w różnorodnych kształtach. Posiadają one odpowiednie atesty, pozwalające im na kontakt z żywnością, a także płynami różnego rodzaju. Mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie w krótkim czasie trzeba wydać dużą ilość posiłków i napojów, a ze względu na warunki sanitarne nie ma możliwości zastosowania normalnych naczyń. W przypadku talerzy możemy skorzystać z talerzy owalnych, kwadratowych, dwudzielnych czy trójdzielnych, głębokich, płaskich, etc. Są one przystosowane do podawania dań zarówno zimnych, jak i gorących – możemy więc spokojnie przy ich pomocy zaserwować jedno konkretne danie na pikniku lub normalny trójdaniowy obiad w plenerze. W przypadku kieliszków mamy do czynienia z przejrzystymi naczyniami, wzorowanymi na normalnej szklanej zastawie. Możemy tu wybierać pomiędzy kieliszkami do wódki, szampana, wina, czy też szklaneczkami do whisky o różnych pojemnościach, począwszy od małych shotów a skończywszy na kieliszkach do wina o dość dużej pojemności. Warto podkreślić, że produkty dostępne na rynku podlegają recyklingowi, a ich zebranie po imprezie plenerowej i utylizacja nie powinny nastręczyć żadnych kłopotów. Wystarczy kilka dużych worków i po sprawie.

Udane przyjęcie

Każde spotkanie ma swój urok, czy będzie to mały raut w ogrodzie w gronie najbliższych, czy też duża firmowa impreza, trwająca długo w noc. Profesjonalna obsługa oraz odpowiednia zastawa jednorazowego użytku niewątpliwie będą istotnymi elementami dobrego, sprawnie zorganizowanego przyjęcia. Szybkie sprzątanie, zwłaszcza po dużych wydarzeniach, jest zawsze w cenie. Talerze plastikowe i plastikowe kieliszki uprząta się w mgnieniu oka. Ważne jest też to, że bardzo łatwo można je później przerobić na kolejne rzeczy, które powrócą do nas w tej czy innej wersji, pozostawiając świat czystszym i bardziej przyjaznym dla ludzi oraz zwierząt.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments