Jak uczynić dzień zaręczyn naprawdę wyjątkowym?

Dzień zaręczyn jest dla każdej pary bardzo ważny. Stanowi obietnicę przyszłego wspólnego życia, deklarację uczuć. Nic więc dziwnego, że chwila ta wiąże się z silnymi emocjami. Poprzedzają ją długie przygotowania, szukanie pomysłu, aby wszystko było jak z bajki. Czy istnieje sposób, by uzyskać imponujący efekt, bez ryzyka, że coś się nie uda?

Ponieważ zaręczyny to wyjątkowy moment, który na zawsze zostanie we wspomnieniach, każdy robi wszystko, by chwile te były magiczne. Nie ma jednej recepty na idealne zaręczyny. Wszystko zależy od temperamentów pary i tego o czym marzy.

Idealne zaręczyny, czyli jakie?

W zależności od tego, czy ktoś chce podążać w kierunku tradycyjnych rozwiązań, czegoś romantycznego, czy ekstremalnego, klimat towarzyszący idealnym zaręczynom będzie inny. Nie ma sensu wyłamywać się i robić coś sprzecznego z własną osobowością i poglądami. Część osób chce się oświadczyć w wyjątkowym miejscu, tam, gdzie się spotkali pierwszy raz drugą połówkę lub gdzie poszli na pierwszą randkę. Inni planują zrealizować marzenie swojej ukochanej o romantycznej podróży, by oświadczyć się w magicznym zakątku. Są i bardziej niepowtarzalne sposoby jak oświadczyny podczas lotu balonem albo na scenie w trakcie jakiegoś ważnego publicznego wydarzenia. Jednak, aby pokusić się o taki wariant trzeba mieć pewność, że będą to przyjemne odczucia dla drugiej połówki, a nie wiążące się ze skrępowaniem czy zakłopotaniem. Może to właśnie klasyczne pomysły będą strzałem w dziesiątkę.

A może zaręczyny podczas romantycznej kolacji?

Nawet jeśli do głowy nie przychodzi nam żaden innowacyjny pomysł, nie ma co się załamywać, bo i w tradycyjnej odsłonie zaręczyny mogą być wyjątkowe. Wystarczy zadbać o ciekawą oprawę. Można na przykład zaaranżować bajeczne zaręczyny w restauracji podczas kameralnej kolacji. Blask świec, przyjemna muzyka i romantyczna atmosfera… Czyż to nie odpowiednie warunki do udanych zaręczyn? Przykładem miejsca, gdzie warto zorganizować oświadczyny, jest hotel Quadrille. Dlaczego właśnie tam?

Zaręczyny w hotelu Quadrille

Przebywając w hotelu, można poczuć się niczym w prawdziwym pałacu. Wszędzie panuje przepych i styl aranżacji typowy luksusowych posiadłości z długą historią. Poza tym to, co wyróżnia Quadrille na tle innych obiektów to motyw przewodni  „Alicji z krainy czarów” – obecny w wystroju, nazewnictwie czy drobnych akcentach dopełniających całość koncepcji hotelu tematycznego. Decydując się na pobyt i zaręczyny w tym miejscu, można mieć pewność, że wrażenia będą zbliżone do tych z najromantyczniejszych marzeń. Sam moment zaręczyn warto zorganizować w restauracji Biały Królik – słynnej z awangardowego degustacyjnego menu, to prawdziwa magia na talerzu. Na życzenie pomocna obsługa zorganizuje dodatkowe atrakcje czy dekoracje, a także wesprze przyszłego narzeczonego w tym wyjątkowym przedsięwzięciu tak, aby całość przebiegła zgodnie z planem. 

Warto podkreślić, że Quadrille jest obiektem tylko dla dorosłych, to ważne zwłaszcza podczas zaręczyn. Dzięki temu Para może mieć pewność, że nic nie zakłóci tego niepowtarzalnego momentu

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments