Jak pomysłowo spędzić walentynki?

Święto Zakochanych to ważna data w kalendarzu niemal każdej pary. To czas, kiedy staramy się wymyślić coś oryginalnego dla drugiej osoby, zaskoczyć ją i pokazać jak bardzo ją kochamy i jak wiele dla nas znaczy. Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze, ale oczywiście nie zawsze. Przeważnie trzeba jednak nieco się pogłowić, by znaleźć ten idealny pomysł na walentynki, dzięki któremu wieczór lub też cały świąteczny dzień miną w doskonałej atmosferze.

--- REKLAMA ---

Ten czas możecie spędzić w wyszukanej formie, oddając się nieszablonowym rozrywkom, ale również nikt nie broni Wam zostać w domowych pieleszach, by oddać się w pełni relaksowi w intymnej i romantycznej atmosferze.

 

Walentynkowe kulinaria i nie tylko

Kameralne walentynki to nie tylko rozwiązanie dla leniuszków. Taki wieczór, przy odrobinie chęci, będzie magiczny, kreatywny, zmysłowy i oryginalny. Pomysł na walentynki w domu to przykładowo romantyczna kolacja, którą przygotujecie wspólnie według wymyślonej przez Was receptury. Podczas wspólnego wieczoru spróbujcie też stworzyć fotoksiążkę, w której umieścicie Wasze najlepsze zdjęcia, cytaty oraz powiedzenia. To będzie wyśmienita okazja do wspominania ciekawych sytuacji z Waszego życia i być może również przy okazji szansa na zaplanowanie czegoś na przyszłość.

 

Wolny mikrofon dla dwojga

Nie macie pomysłu jak mogą przebiegać walentynki? Pomysł na wieczór niech będzie zabawny, jak np. konkurs karaoke. Brak u Was absolutnie jakichkolwiek talentów wokalnych? Nie szkodzi, przecież chodzi tu przede wszystkim o dobrą zabawę i miłe spędzenie czasu. Przygotujcie ulubione utwory oraz te, które wiążą się ze szczególnymi dla Was wspomnieniami. Podkłady obecnie bez problemu znajdziecie w sieci. Interpretować utwory możecie razem lub w duecie. Postawcie na otwartość i spontaniczność, a gwarantujemy, że walentynki upłyną śpiewająco.

 

Romantyczny spacer

Miejsca dla Was ważne. Tam, gdzie się poznaliście. Tam, gdzie lubicie razem przebywać. Zamieńcie zwykły spacer w spacer wspominkowy, związany z ważnymi wydarzeniami w Waszym życiu. Drugim wariantem takiego spaceru będzie eksploracja nieznanych zakamarków w Waszym mieście. Zaskoczcie siebie nawzajem, odwiedzając miejsca, o których nie wiedzieliście, że istnieją. To będzie ekscytująca i ciekawa wyprawa. Po takiej przechadzce warto kontynuować wieczór wymyślając coś kreatywnego, jak choćby wspólne spa czy też grę w wyzwanie. Pomysłów na romantyczne walentynki w spacerowym tempie jest naprawdę sporo i na pewno znajdziecie trasę, która okaże się strzałem w dziesiątkę.

 

Kino naprawdę domowe

Przygotujcie swoje ulubione produkcje i spędźcie ten wieczór tak, jakbyście udali się na filmową randkę do kina. Aby wieczór był bardziej spektakularny, postarajcie się o projektor, przygotujcie popcorn i inne przekąski, które zazwyczaj znajdują się w prawdziwym kinie. Preludium do tego pomysłu ma szansę być równie interesujące. Zadbaj mianowicie o partnera, proponując zmysłowy masaż na bazie aromatycznych olejków po uprzedniej wspólnej kąpieli. Niech będzie to wieczór w iście filmowym stylu!

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments