Gdzie i jak kupować e-booki? To warto wiedzieć!

Każdy prawdziwy czytelnik powinien mieć na uwadze pracę autora książek, jaką ten włożył w stworzenie utworu. Dlatego warto wybierać publikacje ze sprawdzonych źródeł. Piractwo e-booków jest nielegalne i karalne. Polega na wykorzystywaniu i przetwarzaniu cudzego mienia intelektualnego bez opłaty licencyjnej lub wiedzy autora. Kupując e-booki w sprawdzonych księgarniach online, wspierasz polską oraz światową kulturę. Sprawdź, gdzie i jak kupować oraz pobierać za darmo książki w PDF, EPUB i MOBI.

Gdzie kupować e-booki w formatach PDF, EPUB, MOBI

Pobieranie e-booków z pirackich stron może internautów słono kosztować. Książki PDF, EPUB, MOBI pobierane z niesprawdzonych źródeł często zawierają wirusy. Gdy zostaną pobrane na komputer lub smartfon użytkownika, mogą zainfekować urządzenie i wykraść z niego poufne dane. Dlatego promujemy kupowanie e-booków z legalnych źródeł, takich jak:

--- REKLAMA ---
  • Virtualo.pl
  • aplikacja Empik Go
  • Empik.com
  • gutenberg.org
  • fantastykapolska.pl
  • wattpad.pl
  • openculture.com (e-booki w języku angielskim)
  • Biblioteka Narodowa – wolnelektury.pl
  • Biblioteka Narodowa – polona.pl
  • chmuraczytania.pl.

Decydując się na zakup e-booków z księgarni internetowej Virtualo, zyskujesz dostęp do tysięcy elektronicznych książek. Możesz je pobrać w formatach PDF, EPUB, MOBI i odtwarzać na czytnikach marek Kindle, Empik GoBook, inkBOOK czy PocketBook, a także na smartfonach.

W naszych zbiorach znajdziesz książki najpopularniejszych polskich oraz zagranicznych pisarzy. Na bieżąco publikujemy najnowsze e-booki Remigiusza Mroza, Wojciecha Chmielarza, Katarzyny Bondy, Stephena Kinga czy Harlana Cobena. Katalog jest również pełen kultowych e-booków z początków kariery pisarskiej tych autorów. W Virtualo znajdziesz także sporo książek niszowych twórców.

Jak tanio kupować e-booki?

E-booki z reguły są nieco tańsze niż standardowe książki papierowe. Dlatego, kupując książkę w PDF, EPUB, MOBI, automatycznie czyni się pewną oszczędność. Warto zapisać się również do newslettera księgarni online, gdyż przy specjalnych okazjach na maila często wysyłane są indywidualne kody rabatowe. W związku z tym sprawdzaj swoją pocztę, gdy nadchodzą Walentynki, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Matki, Dzień Ojca czy święta Bożego Narodzenia. Z treści wiadomości może wynikać, że e-booki kupisz nawet 10–20% taniej.

Warto regularnie zaglądać na stronę Virtualo.pl. Przy okazji świątecznych akcji bestsellerowe e-booki mogą kosztować jedynie 9,99 zł. Co pewien czas, zupełnie bez okazji, część książek objęta zostaje promocją. Wówczas również można nieco zaoszczędzić. Podpowiadamy, że kody zniżkowe dostępne są także na blogach, stronach oraz w mediach społecznościowych recenzentów i autorów, którzy współpracują z wydawnictwem.

Skąd legalnie pobierać ebooki za darmo?

Darmowe ebooki pobieraj z Virtualo.pl – legalnie! W naszych zbiorach znajdują się tysiące darmowych książek w PDF, EPUB, MOBI. Wśród tych pozycji są kryminały, thrillery, fantastyka, literatura faktu, poradniki, romanse i literatura klasyczna. Część tytułów to pełne wersje e-booków, a część – fragmenty promocyjne.

Te pierwsze umożliwiają darmowe zapoznanie się z całą książką. Z kolei w przypadku demo możesz zaznajomić się z kilkoma bądź kilkudziesięcioma stronami tekstu. Czytając je, nabierzesz pewności, że dana książka spełni Twoje oczekiwania i przypadnie Ci do gustu lub że warto poszukać innej pozycji.

Oferujemy darmowe e-booki takich pisarzy jak: Zygmunt Miłoszewski, Piotr Patykiewicz, Jacek Łukawski, Dmitry Glukhovsky, Jacek Kotarbiński, Agnieszka Hałas, Malcolm XD, Adam Mickiewicz, Ignacy Krasicki czy Maria Konopnicka.

Darmowe e-booki w zasobach księgarni online Virtualo to dzieła najważniejszych polskich oraz zagranicznych pisarzy. Niemniej nie brakuje również tytułów mniej znanych – niszowych – artystów. W  naszym katalogu bezpłatne książki odnajdą nie tylko dorośli, ale również dzieci.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments