Budka telefoniczna do biura – cisza w open space

>Jedna duża przestrzeń biurowa to duża wygoda komunikacyjna, duże oszczędności na kosztach urządzenia biura, ale zwykle także duży hałas pogarszający samopoczucie i efektywność pracowników. Pomysł na pracę w open space sprawdza się tylko wtedy, kiedy takie biuro jest dobrze zorganizowane… akustycznie. Jednym z obowiązkowych elementów jest w tej sytuacji biurowa budka telefoniczna.

--- REKLAMA ---

Poza wyciszającymi przestrzeń panelami ściennymi, specjalnymi dźwiękochłonnymi wykładzinami czy ściankami biurowymi wytłumiającymi hałas w przestronnym wnętrzu, w biurze open space niezbędne są specjalne budki do dzwonienia. Taka budka telefoniczna do biura to koszt niewielki, a zysk ogromny. Jak to działa?

>Dobry projekt open space uwzględnia potrzebę ciszy

W pomieszczeniach biurowych dopuszczalny poziom hałasu (zgodny z obowiązującymi normami) to 55 decybeli. Nie oznacza to jednak, że w takich warunkach daje się komfortowo i bezstresowo pracować. Aby pracownik mógł skupić się na skomplikowanych zadaniach, wymagających na przykład złożonej analizy danych, albo skoncentrować się na trudnej rozmowie telefonicznej, dźwięki jego otoczenia nie powinny przekraczać 30 decybeli, a to jest trudne do osiągnięcia w klimacie dużego open space, przy większej liczbie osób. Dlatego właśnie trzeba zorganizować w tej przestrzeni strefy ciszy. Taką rolę mogą pełnić akustyczne budki do biura.

Fot. MikomaxSmartOffice.com: hushPhone – budka telefoniczna do biura jako strefa ciszy w ramach open space.

>Cicho, ciszej… akustyczna budka telefoniczna w biurze

hushPhone może być doskonałym rozwiązaniem problemu hałasu w biurze open space. Taka akustyczna budka do dzwonienia pomaga zarówno tym, którzy muszą przeprowadzić rozmowę telefoniczną i biurowy harmider im przeszkadza, jak i tym, których w biurze najbardziej rozpraszają osoby głośno rozmawiające przez telefon. Wyposażając open space w kabinę dźwiękową (a jeszcze lepiej w kilka kabin), zapewnia się zmniejszenie poziomu hałasu i frustracji pracowników oraz zwiększenie komfortu i efektywności pracy, a także poczucia prywatności.

Fot. MikomaxSmartOffice.com: mobilna budka telefoniczna do biura – rozwiązanie pasujące do każdej aranżacji wnętrza.

>hushPhone – cicha przestrzeń w twoim biurze

To jedna z najpopularniejszych obecnie na rynku opcji, jeśli chodzi o akustyczne budki do biur – jednoosobowa, kompaktowa kabina, którą po prostu wstawia się do przestrzeni open space, ustawiając tam, gdzie akurat jest najbardziej potrzebna. Ponieważ konstrukcja jest lekka i do tego wyposażona w kółka, można ją w każdej chwili łatwo przestawić. hushPhone jest praktyczny także ze względu na swoje rozmiary. Zajmuje on bowiem tylko niecały metr kwadratowy powierzchni, co jest równe połowie standardowego stanowiska pracy biurowej. Mieści się więc w zasadzie wszędzie. Najbardziej optymalne nie jest jednak „wciskanie budki w kąt”, a ustawienie w centralnej części open space – tak, by każdy pracownik miał do niej jak najszybszy dostęp.

Szukasz dobrego rozwiązania do swojej firmy? Poznaj całą ofertę budek akustycznych Mikomax Smart Office na: https://mikomaxsmartoffice.com/

Budka dobrze izoluje dźwięk, jest ergonomiczna i wygodna w użytkowaniu. Jej przeszklone elementy i wentylacja sprawiają, że osoba znajdująca się wewnątrz nie ma nieprzyjemnych, klaustrofobicznych doznań. Oświetlenie, gniazda zasilania i półeczka, a opcjonalnie także hoker w środku sprawiają, że komfortowo prowadzi się tam rozmowy telefoniczne. Jest cicho, przytulnie, jest gdzie usiąść, można wygodnie coś zanotować i na bieżąco ładować telefon czy laptop.

hushPhone, dzięki swojej eleganckiej prostocie i opcji personalizacji, doskonale wpasowuje się w różne wystroje biur. Aż 40 kolorów do wyboru w zakresie możliwości wykończenia budki pozwala tak ją „skomponować”, by idealnie współgrała z aranżacją open space.

REKLAMA
REKLAMA
0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments