Biurka czy sekretarzyki w starodawnym stylu? Aranżacja mieszkania

Aranżacja przestrzeni mieszkalnej zwykle wymaga uwzględnienia miejsca do pracy przy komputerze czy wypełniania dokumentów. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór odpowiedniego stylowego biurka bądź sekretarzyka klasycznego. Który z nich będzie lepszy? Otóż z pewnością będzie to kwestia indywidualnych preferencji oraz możliwości przestrzennych danego pomieszczenia oraz jego przeznaczenia. Niemniej jednak zanim podejmie się decyzję warto zapoznać się zaletami i wadami obydwu rozwiązań

Starodawny styl – niebanalna elegancja

Przestrzeń urządzona w klasycznym, starodawnym duchu jest pełna swoistego uroku – klasy i elegancji. Starodawne meble zachwycają swoimi wyszukanymi kształtami czy eleganckimi zdobieniami. Stylowe meble są nie tylko praktyczne, ale również pięknie się prezentują. Ich niewątpliwą zaletą jet to, że pasują nie tylko do klasycznych przestrzeni, ale świetnie łączą się choćby ze stylem nowoczesnym czy loftowym. Wówczas biurko czy sekretarzyk w stylu retro doda całej przestrzeni niepowtarzalnego charakteru, tworząc z nią harmonijną całość.

Klasyczne biurka – idealne do gabinetu czy pokoju dziecka

Biurka stylowe od Antyki24 są najczęściej standardowym wyposażeniem gabinetu czy też pokoju dziecka. Wynika to z faktu, że biurka mają większe gabaryty i więcej możliwości na zwiększenie ich funkcjonalności. Są doskonałym miejscem na postawienie komputera stacjonarnego z klawiaturą i myszką bądź laptopa, a także dodatkowego sprzętu w postaci choćby drukarki.

W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w biurko posiadające na przykład:

  • wysuwaną szufladą na klawiaturę;
  • miejscem na komputer stacjonarny;
  • szuflady;
  • zamykaną szafką na dokumenty;
  • nadstawkę z dodatkowymi półkami czy szufladami.

Biurko będzie też najlepszym wyborem, jeśli spędza się przy nim dużo czasu, ponieważ będzie zapewniaj najlepszy komfort pracy.

Sekretarzyk w starodawnym stylu – dyskretny i funkcjonalny

Z kolei biurko sekretarzyk z racji tego, że zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjne biurko, to można go postawić niemal wszędzie w zależności od potrzeby. Poza tym może jak biurko posiadać choćby, szufladki czy półki. Będzie idealnie pasowało do pokoju dziennego, sypialni a nawet przedpokoju, jak również gabinetu. Może służyć nie tylko do tzw. „pracy papierkowej”, przy komputerze, ale stanowić miejsce na przechowywanie dokumentów czy kluczyków oraz kobiecych drobiazgów, kosmetyków (forma kobiecej toaletki).

Sekretarzyk w starodawnym stylu będzie dyskretnym, ale i niezwykle praktycznym oraz funkcjonalnym meblem o dużych walorach estetycznych.

Źródło: https://pracabezszefa.pl/stylowe-biurko-sekretarzyk-co-lepsze-do-pracy-przy-komputerze

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments