Bilety w Przemyślu – teraz kupisz szybciej dzięki aplikacji

Podróżujesz komunikacją miejską na terenie Przemyśla? Zapomnij o poszukiwaniu punktów sprzedaży biletów – teraz bilet możesz zakupić po wejściu do autobusu przez smartfona. Przekonaj się, że to proste.

Bilety w Przemyślu dostępne przez telefon

W ostatnich latach włodarze wielu miast Polski wprowadzili e-bilety. Aby zakupić bilety elektroniczne, podróżujący musi jedynie zainstalować specjalną aplikację, która pozwala na bezgotówkowe nabycie biletu. Niezależnie od tego, czy systematycznie, czy jedynie sporadycznie podróżujesz komunikacją miejską, powinieneś zainstalować wspomnianą aplikację mPay.  

Gdy zainstalujesz aplikację mPay, będziesz mógł zakupić elektroniczne bilety w Przemyślu. Szybko uznasz, że był to dobry krok – zapomnisz o kolejkach do punktów sprzedaży biletów, nie będziesz też musiał nosić przy sobie drobnych, bo transakcja nabycia e-biletu odbywa się bezgotówkowo. Dodatkową korzyścią jest możliwość korzystania z często organizowanych promocji – bilety w Przemyślu możesz zakupić po cenie niższej niż w sprzedaży regularnej.

Jak szybko zakupić bilet?

Aby zakupić bilety w Przemyślu przez specjalną aplikację, musisz wykonać następujące kroki:

  • zainstalować aplikację mPay na swoim smartfonie,
  • utworzyć konto użytkownika – procedura stworzenia konta zajmuje tylko chwilę,
  • określić sposób płatności za e-bilety – możesz podpiąć pod utworzone konto kartę płatniczą, możesz również wybrać elektroniczną portmonetkę.

Po wykonaniu powyższych kroków będziesz mógł kupować bilety w Przemyślu na wybrane trasy. Po wejściu do środka komunikacji miejskiej, wybierz bilet, przysługującą Ci ulgę oraz określ miasto, po którym będziesz podróżował. Po upewnianiu się, że wybrałeś odpowiednie pola, zatwierdź zakup.

Czy kupowanie biletów przez telefon jest bezpieczne?

Jeżeli nigdy wcześniej nie nabywałeś biletów przez smartfona, możesz się zastanawiać, czy jest to bezpieczne. Owszem – aplikacja jest tak pomyślana, aby środki zgromadzone na podpiętej karcie lub w elektronicznej portmonetce nie były dostępne dla osób postronnych. Każdą transakcję zakupu e-biletów będziesz musiał potwierdzić kodem PIN, który ustalisz przy zakładaniu konta użytkownika.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments