5 sygnałów, które świadczą o tym, że czas szukać nowego mieszkania

Źle dopasowane do indywidualnych potrzeb domowników mieszkanie rzeczywiście może wywoływać ogromną frustrację. Twoje „cztery kąty” mają być oazą, w której odpoczywasz po ciężkim dniu, spędzasz czas wolny i prowadzisz dowolna aktywność. Jeśli nieruchomość nie daje do tego dobrych warunków, to czas, aby zmienić miejsce zamieszkania. Sprawdź, w jakich jeszcze przypadkach decydujemy się na zmianę adresu.

Twoja rodzina już niedługo się powiększy

Nieruchomość może stać się zwyczajnie zbyt mała. Statystyczny Polak nabywa pierwsze mieszkanie jeszcze przed posiadaniem dzieci, bardzo często, kiedy jest singlem. Ogromną popularnością cieszą się tzw. kawalerki, które szybko przestają być komfortowe, kiedy do takiego mieszkania wprowadza się kolejny lokator, a co dopiero, kiedy na świecie pojawiają się dzieci. 

--- REKLAMA ---

Za najbardziej komfortowe miejsce do życia dla statystycznych rodzin 2+2 uznaje się wolnostojącą nieruchomość. Na szczęście nie musisz wyprowadzać się z miasta, wystarczy, że zainwestujesz w lokum, jakie oferuje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych, Neo Natolin, które coraz częściej są budowane właśnie na terenie dużych metropolii. 

Tracisz zbyt dużo czasu na dojazdy 

Twoje dotychczasowe mieszkanie może być w niezbyt dobrej lokalizacji. Masz problemy z codziennym dojazdem do pracy, każdego dnia tracisz wiele godzin w korkach? Wybierz nieruchomość z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W Warszawie największą popularnością cieszą się mieszkania lub domy jednorodzinne zlokalizowane nieopodal stacji metra. 

Nie możesz korzystać z miejskich uciech 

Problem z niezbyt dogodną lokalizacją dotyczy nie tylko utrudnionych dojazdów, ale również dostępu do licznych obiektów, jakie oferuje miasto. Jeśli w miejscu Twojego zamieszkania nie ma blisko galerii handlowej, szkoły, przychodni, kina czy dobrej restauracji, to czas, abyś pomyślał o zmianie mieszkania. Właśnie po to wybiera się przecież miasto, aby móc swobodnie korzystać z dostępnej infrastruktury. Kompromisem pomiędzy mieszkaniem w głośnym centrum a lokum w spokojniejszej dzielnicy, pełnej zieleni, jest osiedle Neo Natolin.

Masz dosyć sąsiadów 

Nie da się ukryć, że mieszkanie w bloku może być bardzo uciążliwe, szczególnie kiedy za ścianą przebywają osoby, które nie szanują domowego miru. Warto dodać, że niektóre nieruchomości są też wybudowane z niezbyt dobrych jakościowo materiałów, przez co słyszysz każdą rozmowę sąsiadów. 

Trzeba mieć ogromne szczęście, aby trafić na miłych, grzecznych i kulturalnych sąsiadów. Najczęściej pomiędzy mieszkańcami blokowisk toczą się zacięte awantury. Niedbanie o czystość terenów wspólnych czy zakłócanie ciszy, to najczęstsze powody kłótni. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na wolnostojącą nieruchomość. 

Chcesz uzyskać lepszy komfort codziennego funkcjonowania

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu, na przykład Neo Natolin, wiąże się nie tylko z prestiżem. Trzeba przyznać, że to również ogromny komfort i wygoda. Dążymy do funkcjonowania w jak najlepszych warunkach, dlatego nieruchomości w starym budownictwie zamieniamy na te nowe. Pozbywamy się mieszkań małych na rzecz tych o większym metrażu. Chcemy korzystać już nie tylko z balkonu, ale i własnego ogrodu. Stawiamy na najlepszą jakość w zakresie sztuki budownictwa, coraz częściej wybieramy nieruchomości energooszczędne i ekologiczne.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments