Z podologiem w Łodzi kompleksowo zadbasz o stopy na jesień!

Nadpotliwość stóp wynikająca z ciepłego, pełnego obuwia to tylko początek problemów, jakie pojawiają się na naszych stopach w chłodniejsze dni. Żeby zrozumieć dlaczego skóra na stopach pęka, oraz pojawiają się na niej modzele czy odciski, trzeba udać się do gabinetu podologicznego. Podolog w Łodzi zdiagnozuje problem i wybierzy metodę leczenia.

--- REKLAMA ---

Co wyleczysz u podologa w Łodzi?

Podolog zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób stóp. W gabinecie podologicznym specjalista dokonuje zabiegów usunięcia odcisków, modzeli, brodawek, grzybicy płytki paznokciowej i stopy. Wykonuje zabiegi lecznicze dla osób z wrastającym paznokciem, hiperkeratozą oraz pękniętymi piętami. A także wiele więcej.

Czym jest hiperkeratoza i czy dotyczy ona Twoich stóp?

Hiperkeratoza brzmi groźnie?. Tak naprawdę kryje pod swoją nazwą bardzo popularne schorzenia stóp: modzele, odciski, popękanę pięty oraz nadmierne rogowacenie. Najczęściej taki problem rozwija się w miejscach, gdzie skóra jest najbardziej narażona na uczkodzenia: palse stóp, pięty, podeszwa oraz zewnętrzna krawędź stopy.  Jeżeli zauważyłeś przebarwienia lub małe pęknięcia w tych okolicach, natychmiast zgłoś ten problem do podologa w Łodzi. Zaniedbanie takich problemów powoduje dalsze komplikacje i nawarstwianie problemów.

Co jeszcze wyleczysz w gabinecie podologicznym?

Łódzcy podolodzy w swoim gabinecie Zdrowych Stóp dokonają nie tylko prostych podstawowych zabiegów usunięcia odcisków, modzeli i brodawek. Również leczą grzybice stóp i paznokci, pękające pęta. Wrastające i wkręcające paznokcie leczą za pomocą nowoczesnej metody Kostka Arkady.

Szukasz wkładek ortopedycznych? Podolog Łódź doradzi, jaki model będzie najlepszy dla Ciebie!

Jeżeli jesteś osobą z płaskostopiem, koślawością stopy, zwróć się do specjalisty, ponieważ od niepoprawnego ułożenia stopy cierpi cału układ ruchowy, a najbardziej kręgosłup. Specjalista w gabinecie podologicznym w Łodzi indywidualnie dobiera do potrzeb pacjenta wkładki ortopedyczne, za pomocą których ułożenie stóp się koryguje, również można zapobiec pojawieniu dolegliwości stóp, takich jak bóle śródstopia i pięt.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments