Wyjątkowe prezenty na chrzest!

Chrzest to ważne wydarzenie w życiu religijnym dziecka. Zaproszeni na tę uroczystość goście często stają przed wyborem – jaki prezent na chrzest wybrać? Warto wybrać upominek, który będzie piękną, sentymentalną pamiątką, dzięki czemu będzie on na długo przypominać dorastającemu dziecko to wspaniałe wydarzenie. Przedstawiamy pomysły na wyjątkowe, uniwersalne prezenty na chrzest, które z pewnością sprawdzą się na tę uroczystość.

Medalik

Medalik jest wyjątkowym prezentem, który towarzyszy dziecku przez długie lata. Ma ogromną wartość sentymentalną, a jego forma pozwala nosić święte wizerunki blisko serca, jednocześnie prezentując swoją wiarę. Wybierając medalik, warto postawić na produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, tak, aby medalik służył obdarowanego dziecku przez długi czas. Świetnie sprawdzi się tu klasyczne, eleganckie złoto, lub subtelne srebro – warto dobrać rodzaj i kształt medalika do charakteru i upodobań dziecka. Świetnym pomysłem jest umieszczenie na medaliku personalizowanego grawerunku, dzięki któremu prezent stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny. Medalik wręczają najczęściej osoby z najbliższej rodziny maluszka – dziadkowie, rodzice, lub chrzestni.

--- REKLAMA ---

Pozytywki

Pozytywki to tradycyjny prezent, który nie traci na popularności. Dzięki dostępności wielu różnych rodzajów pozytywek, z łatwością dobiorą państwo prezent do charakteru uroczystości. Szczególną popularnością cieszą się pozytywki w kształcie balerin, karuzeli, aniołków, czy misiów. Wybierając się na chrzest, warto postawić na delikatne, dziecięce motywy, które z pewnością zachwycą rodziców dziecka. Delikatna muzyka, którą emitują dziecięce pozytywki uspokoi dziecko i pozwoli mu szybciej zasnąć. Piękna, ozdobna pozytywka z pewnością będzie wyjątkową ozdobą pokoju dziecięcego, nadając mu przytulnego, uroczego charakteru. Podobnie jak w przypadku medalików, pozytywki warto udekorować personalizowanym grawerunkiem, dzięki któremu prezent będzie wyjątkową, długoletnią pamiątką, którą z pewnością doceni dorastające dziecko. Prosty grawerunek, taki jak imię dziecka, data uroczystości, czy krótkie życzenia to drobny zabieg, który uczyni prezent wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Pamiątkowe obrazki 

Obrazki na chrzest są bardzo popularnym wyborem. Na rynku możemy znaleźć wiele różnych obrazków przedstawiających aniołki czuwające nad dzieckiem. jest to piękny, symboliczny motyw, który ma zadbać o opiekę anioła nad dzieckiem. Obrazki są wykonane z drewna lub wysokiej jakości stali, dzięki czemu są trwałe i estetyczne. Na odwrocie obrazka warto umieścić grawerunek w postaci życzeń i podpisu osoby wręczającej prezent, co sprawi, że obrazek będzie piękną, długoletnią pamiątką. 

Więcej pomysłów na wyjątkowe pamiątki na chrzest z szeroką możliwością personalizacji znajdą państwo w sklepie alechrzest.pl.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments