Ukoronowanie wzniosłego momentu

Świętowanie rocznic trwale zakorzeniło się w naszej tradycji. Obecnie nieczęsto słyszy się o parze, która wytrwała szczęśliwie dekadę w związku małżeńskim. Taki jubileusz to doskonała okazja, by w związku z tym zorganizować małą uroczystość. Zaproszeni tam goście nie powinni przyjść z pustymi rękoma, tylko wręczyć okolicznościowy prezent.

Obdarowywanie się jest czymś, co na ogół sprawia nam wielką przyjemność. Być może nawet większą niż samo otrzymywanie podarunków. Jeśli tylko mamy taką możliwość, to miłym akcentem byłoby wręczenie parze bliskich nam osób na wyjątkową rocznicę tematycznego upominku. Dedykowane prezenty na taką okazję znajdziemy bez przeszkód choćby w sieci.

Pierwsze dziesięć lat razem

Początki bywają trudne, jednak z czasem na ogół ludzie się do siebie przyzwyczajają na tyle, że nie potrafią już bez siebie żyć. Lata lecą, aż w końcu okazuje się, że komuś stuknęła już dekada razem. Czymś niestosownym byłoby nie zorganizować z takiej okazji przyjęcia okolicznościowego.

Zaproszeni na jedyną w swoim rodzaju uroczystość zastanawiamy się nad tym, czym najlepiej byłoby obdarować szczęśliwą parę. Choć możliwości jest dziś naprawdę sporo, często nie potrafimy się zdecydować na coś konkretnego. Z pewnością lepiej byłoby wręczyć jakiś fizyczny upominek, niż gdyby miał to być bezduszny voucher, czy koperta z pieniędzmi.

Dziś mamy o tyle łatwiej, że jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedni prezent na 10 rocznicę ślubu w sieci. Sklepy internetowe mają nam wiele do zaoferowania w tej materii. Jedną z ciekawszych propozycji są obrazy ze zdjęć. Można je spersonalizować na wiele sposobów i stworzyć genialną kompozycję nawiązującą do ślubnego jubileuszu.

Nic lepszego nie znajdziesz

Kiedy czas nagli, jeszcze trudniej podjąć decyzję o zakupie. Z wielu dostępnych propozycji na szczególną uwagę zasługuje mapa podróży taka, jak np. ta dostępna tutaj: https://picarta.pl/spersonalizowana-mapa-podrozy/. Ten wyjątkowy upominek nie bez powodu zyskał tak dużą popularność. Można go zaprojektować wedle własnego życzenia.

Wspomnianą mapę podróży można nabyć w rozmaitych wariantach. Jej zakres może obejmować cały świat, Europę lub tylko Polskę. Jeśli ktoś odbywał wojaże wyłącznie po naszym kraju, to zrozumiałe jest wręczenie mu trzeciej wersji. Ponadto wspomniane mapy dostępne są w różnych rozmiarach.

Jeśli akurat taka koncepcja nas nie przekonuje, to zawsze możemy zdecydować się na wręczenie parze obchodzącej okrągły jubileusz inny upominek. Do grona najciekawszych propozycji można zaliczyć mozaikę ze zdjęć, wspólną mapę gwiazd, czy też stylowy portret. Upominki wykonane z dbałością o detale z pewnością przypadną do gustu osobom nimi obdarowanym.

Okrągłe rocznice mają to do siebie, że z reguły chętnie je celebrujemy. Małe przyjęcie z okazji obchodzenia dziesięciolecia związku małżeńskiego to dobry pomysł. Będąc zaproszonym na taką uroczystość bez trudu odnajdziemy odpowiedni upominek dla pary naszych bliskich lub znajomych. Najlepiej, żeby było to coś spersonalizowanego i jedynego w swoim rodzaju.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments