Skuteczna pomoc w razie awarii zamka – poznaj nasze wskazówki

Zamek w drzwiach wejściowych po latach użytkowania może odmówić posłuszeństwa. Gdy dochodzi do jego awarii, rozpoczyna się nerwowe szukanie sposobu na otworzenie drzwi i rozwiązania mającego na celu zapewnienie bezpieczeństwa w domu. Jak zachować się w takiej sytuacji? W naszym artykule znajdziesz cenne wskazówki!

Skorzystaj z awaryjnego otwierania drzwi

Intensywna, codzienna eksploatacja zamka w drzwiach wejściowych w nieunikniony sposób prowadzi do jego uszkodzenia. Z upływem czasu każdy mechanizm zamkowy zaczyna sprawiać coraz większe problemy, które można wyraźnie dostrzec. Trudności w przekręcaniu klucza, poluzowanie wkładki, opadnięcie klamki to tylko niektóre z nich. Odpowiednia reakcja polegająca na naprawie zamka lub jego wymianie, może uchronić przed konsekwencjami zużycia zamka. Jeśli jednak w porę nie zareagujemy, z dużą dozą prawdopodobieństwa będziemy musieli mierzyć się z awarią zamka.

Co zrobić, gdy zamek w drzwiach się zablokuje? Często w pierwszym odruchu chcemy sami otworzyć drzwi bądź próbujemy skorzystać z pomocy domorosłych fachowców, którzy nie są odpowiednio przygotowani pod kątem wiedzy, wprawy i posiadanych narzędzi. Tego rodzaju działania mogą spowodować powstanie trudnych w naprawie szkód np. zarysowań na stolarce drzwiowej, a przy tym zmarnować nasz czas i nie przynieść pozytywnego zakończenia problemu.

Dużo lepszym pomysłem jest skorzystanie z usługi, jaką jest awaryjne otwieranie zamków, która znajduje się w ofercie cenionej firmy ślusarskiej – Pogotowia zamkowego. Usługa tego typu wykonywana jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są doskonale przeszkoleni oraz posiadają profesjonalny sprzęt ślusarski. W bezpieczny i nieinwazyjny sposób otworzą drzwi mieszkania, domu lub firmy, a następnie zaproponują kolejne działania, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa klientom i przywrócenie sprawnego działania zamków.

Naprawa lub wymiana zamka – sposób na bezpieczeństwo

Specjaliści z Pogotowia zamkowego oferują różnorodne usługi ślusarskie związane z zamkami w drzwiach. W przypadku awarii zamka zajmą się zarówno otworzeniem drzwi, jak i przywrócą jego sprawne działanie poprzez naprawę lub, jeśli nie będzie to możliwe, wymienią zamek na nowy. Każdą usługę realizują w sposób profesjonalny i całkowicie bezpieczny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stałym szkoleniom z zakresu nowości na rynku zamków i zabezpieczeń, poradzą sobie bez problemu z każdym wyzwaniem! Więcej na temat oferty firmy dowiesz się wchodząc na stronę internetową: https://www.pogotowie-zamkowe-krakow-24h.pl/.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments