Schodołazy towarowe – pomoc w dźwiganiu ciężkich rzeczy po schodach

Transport i usługi kurierskie to branże, które przeżywają rozkwit. Sprzedaż przez Internet, a później także dostarczanie ładunków oraz towarów w miejsca docelowe stały się dochodowe, ale bez odpowiedniej organizacji pracy będą nieefektywne. Wiążą się z dźwiganiem ciężkich przedmiotów po schodach, co rodzi problemy choćby z kadrą pracowników, ich częstymi dolegliwościami oraz zbyt dużym obciążeniem pracy. Jak rozwiązać te wszystkie trudności? Jest jeden sposób, a mianowicie elektryczny schodołaz towarowy.

--- REKLAMA ---

Schodołaz to oszczędność

Rozwijająca się technologia nie tylko pragnie uczynić wszystko, aby maksymalnie odciążyć pracę człowieka i uczynić ją łatwiejszą. Chodzi też w dużej mierze o usprawnienie działań logistycznych i zyskanie na czasie. Transport towarów po schodach rodzi potrzebę zatrudnienia kilku pracowników, ze względu na konieczność dźwigania poszczególnych ładunków. Chcąc jednak zaoszczędzić zatrudniając wyłącznie jedną osobę, warto zakupić schodołaz towarowy kroczący. W efekcie uzyskamy zoptymalizowanie wszelkich działań transportowych, ze względu na to, że jedno urządzenie wykona pracę szybciej i efektywniej, niż kilkoro pracowników dysponujących ograniczoną siłą mięśni.

Elektryczny schodołaz towarowy – jak działa?

Kserokopiarki, meble, sprzęty Agd, ciężkie paczki, a nawet ładunki o większych gabarytach – to wszystko można transportować po schodach efektywniej, szybciej i dużo łatwiej. Dzieje się tak za sprawą elektrycznego schodołazu kroczącego. Aluminiowa konstrukcja jest lekka i składana, stąd schodołaz może być przewożony w bagażniku pojazdów. Jego nieskomplikowana budowa to aluminiowy stelaż, rama, pompowane opony i składana płyta transportowa. To jednak nie wszystko, ponieważ nie moglibyśmy mówić o całkowitej efektywności urządzenia, gdyby nie wbudowana bateria, ładowana elektrycznie. To dzięki niej podnośnik pracuje sprawnie nawet do 120 pięter jednorazowego użytkowania. Jest to z pewnością imponujący wynik, który pozwoli szybciej i skuteczniej transportować ciężkie ładunki do miejsca docelowego.

Istotne właściwości

Decydując się na schodołazy towarowe kroczące należy rozpatrzyć, jakie będzie ich planowane zastosowanie. Podczas wyboru istotny będzie udźwig urządzenia, jego parametry techniczne, wytrzymałość oraz gabaryty sprzętu. Do najczęściej wybieranych należy schodołaz Titan 170 Fold, ponieważ ma szereg cech uniwersalnych. Dostępny jest w sklepie Prolifter.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments