Rodzinne wczasy w Jastarni – apartament czy hotel?

Materiał zewnętrzny

Wyjeżdżając na wakacje, zawsze powinniśmy dopilnować tego, aby wynajęte przez nas miejsce noclegowe spełniało stawiane przez nas wymagania. Ten aspekt szczególnie warto rozważyć w przypadku wyjazdu do miejsc, których baza noclegowa jest bardzo rozbudowana i stwarza możliwości dokonania satysfakcjonującego wyboru. Tak obszarem jest bez wątpienia Półwysep Helski i leżąca na jego obszarze Jastarnia, która jest jednym z najsłynniejszych pomorskich letnich kurortów.

---REKLAMA ---

Podstawowa różnica pomiędzy apartamentami a hotelami

Bardzo dużą część infrastruktury turystycznej we wspomnianym miasteczku stanowią hotele i apartamenty. Pierwsze z nich cechują się dużą wielkością, mnogością pokoi, wysokim obłożeniem miejsc oraz rozbudowaną infrastrukturą. Prywatne kwatery odznaczają się z kolei niską ceną za pobyt przy wysokim standardzie wyposażenia, większą prywatnością, którą jednak musimy często okupić brakiem usług hotelowych, takich jak codzienne sprzątanie czy obecność recepcjonistki na każde zawołanie. Czy to jednak naprawdę jest takie ważne?

Świetna lokalizacja i duża powierzchnia kwater

Jeśli zdecydujemy się na apartamenty Jastarnia jest właściwym kierunkiem. Cechują się one atrakcyjnym położeniem w pobliżu wszelkich najważniejszych obiektów tutejszej infrastruktury turystycznej. Oznacza to, iż wybierając nocleg w tego typu lokalach, mamy bardzo blisko do wszelkich sklepów, restauracji czy innych budynków użyteczności publicznej. Dzięki temu wszystkie sprawy możemy załatwić dosłownie w kilkanaście minut po wyjściu z kwatery! Jest to także okazja do wyjścia na miasto – świetna alternatywa dla siedzenia w hotelu!

Ponadto, apartamenty mają zazwyczaj dużo większą powierzchnię od zwykłych pokojów hotelowych. Jest to zatem o wiele lepsze rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Większa swoboda i bezpieczeństwo na pewno przypadną do gustu maluchom i ich opiekunom! Mieszkanie w kwaterach prywatnych niesie również korzyści dla grup przyjaciół – nie trzeba płacić za wynajem kilku pokoi, by wszyscy urlopowicze mogli się pomieścić w jednym obiekcie!

Świetne wyposażenie

Warto również pamiętać o tym, że apartamenty w Jastarni są wyposażone praktycznie na równi ze zwykłymi mieszkaniami. Oznacza to, iż posiadają takie udogodnienia jak pełnowymiarowa kuchnia lub chociaż aneks, przy którym możemy przygotowywać jedzenie. Dzięki temu, wczasowicze, jeśli chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy, mogą przygotowywać wspólne posiłki w domu i nie są zmuszeni do wydawania pieniędzy w restauracjach! Tego typu udogodnień niestety nie znajdziemy w hotelach, które ponadto, w przeliczeniu na osobę, są o wiele droższe od kwater prywatnych.

Gdzie znaleźć interesujące oferty?

Przedstawione argumenty pokazują, że nocleg w apartamentach w Jastarni stwarza możliwość w o wiele bardziej atrakcyjnych warunkach, aniżeli mieszkanie w hotelu. Jest to szczególnie interesujące rozwiązanie dla osób podróżujących w większych grupach i dla rodzin z dziećmi.

Apartamenty w Jastarni znajdziesz na stronie BlueApart.pl

0 0 votes
Oceń wpis
---REKLAMA ---

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments