Prezent na Dzień Ojca dla aktywnego mężczyzny

W czerwcu swoje święto mają nie tylko dzieci, ale również tatusiowie. W Polsce Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca. Tego dnia składamy ojcom życzenia i obdarowujemy ich upominkami. Chcesz podarować swojemu tacie coś wyjątkowego? Jeśli Twój rodzic jest bardzo aktywny i lubi adrenalinę, na pewno spodoba mu się przynajmniej jedna opcja z poniższych propozycji.

---REKLAMA ---

#1 Szybka jazda

Szybka jazda, wiatr we włosach, sportowa maszyna – który mężczyzna o tym nie marzy? Wystarczy krótki rekonesans w Internecie i od razu znajdziesz co najmniej kilkanaście pomysłów na prezent na Dzień Ojca z tej kategorii. Możesz wybrać jazdę po torze luksusowym Ferrari lub samochodem Bonda, czyli Astonem Martinem. Ekstremalne przeżycia zagwarantuje jazda Subaru po bezdrożach oraz kurs driftu. Fanom klasyki na pewno spodoba się oferta przejażdżki amerykańskim Fordem Mustangiem. Z kolei miłośnikom jednośladów serce zabije mocniej na widok motocykla Harley-Davidson. 

#2 W przestworzach

Kolejne ekstremalne przeżycia zagwarantuje tacie lot nad miastem. W Internecie znajdziesz wiele ciekawych ofert, między innymi lot helikopterem lub motoszybowcem. Istnieje również możliwość rozszerzenia pakietów, na przykład o usługę fotograficzną lub nawet o dodatkowe szkolenie lotnicze. Odważnym na pewno spodoba się sportowy lot wiatrakowcem. Istnieją także przyziemne warianty lotu w przestworzach. Ostatnio dużą popularność zyskały tunele aerodynamiczne oraz symulatory lotu za sterami Boeinga. Voucher do wykorzystania w takim miejscu sprawi sporo radości każdemu mężczyźnie.

#3 Sporty wodne

Czerwiec to początek wakacji i czas wyjazdów na zasłużone urlopy. Może warto więc wykupić tacie voucher na kurs, podczas którego opanuje tajniki nowego sportu? Wśród sportów wodnych idealnych na wakacje znajdują się aktywności takie jak: windsurfing, kitesurfing i nurkowanie. Być może dzięki Tobie tata odkryje w sobie nową pasję?

#4 Jak w filmie

Wizyta na strzelnicy dostarczy tacie sporo emocji. Być może poczuje się nawet jak bohater filmu akcji. Doświadczona kadra instruktorska nauczy go celnie mierzyć do wyznaczonego punktu. W pakiecie kultowa broń i gwarancja bezpieczeństwa. Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

#5 Warsztaty

A jeśli Twój tata wciąż lubi uczyć się nowych rzeczy, możesz wysłać go na weekendowe warsztaty. W Internecie znajdziesz między innymi kurs gry na perkusji, fotografii lub kurs barmański. Po warsztatach rodzic na pewno zaskoczy wszystkich domowników swoimi nowymi umiejętnościami. 

REKLAMA