O czym pamiętać, biorąc pożyczkę gotówkową przez internet?

Pożyczka przez internet to jeden z najszybszych sposobów na zdobycie pieniędzy na wybrany cel. W ten sposób można sfinansować np. remont mieszkania czy uzyskać środki na wymarzone wakacje. Co więcej, o pożyczkę gotówkową można ubiegać się przez internet. O czym warto pamiętać, biorąc pożyczkę gotówkową przez internet?

Pożyczka gotówkowa przez internet – kto może z niej skorzystać?

Z pożyczki internetowej mogą skorzystać wszystkie pełnoletnie osoby, pod warunkiem, że mają odpowiednią zdolność kredytową. Analizując zdolność kredytową klientów, banki mogą brać pod uwagę różne kryteria, np. wiek, miesięczne dochody czy ewentualne, posiadane już zadłużenia.

--- REKLAMA ---

Pożyczka gotówkowa – ile środków można uzyskać?

To, o jakiej wielkości pożyczkę będzie można się ubiegać, zależy od wewnętrznych ustaleń i ofert poszczególnych banków. Pożyczka dostępna w PKO Banku Polskim to pożyczka, która może opiewać na kwotę od 1000 zł do 255 550 zł. Klienci, którzy się o nią ubiegają, nie muszą podawać, na co chcą przeznaczyć pieniądze. Za uzyskane środki klient może np. kupić nowy samochód, wyjechać na wakacje, wyremontować mieszkanie czy też przeznaczyć pieniądze na spłatę innego zadłużenia.

Pożyczka przez internet – dla obecnych klientów banku

Pożyczka internetowa w PKO Banku Polskim to oferta skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych klientów banku. Warto jednak podkreślić, że załatwienie wszelkich formalności będzie nieco prostsze i szybsze w przypadku obecnych klientów banku. Obecni klienci mogą złożyć wniosek przez aplikację IKO lub serwis iPKO. Pieniądze mogą otrzymać błyskawicznie, bo nawet w 30 sekund od momentu akceptacji umowy.

Pożyczka przez internet – dla nowych klientów banku

W przypadku nowych klientów banku jest nieco inaczej. Nowi klienci mogą ubiegać się o pożyczkę internetową zdalnie do 6700 zł. Warunkiem ubiegania się o pieniądze jest weryfikacja tożsamości – można to zrobić, robiąc przelew na 1 zł. Dzięki temu nawet osoby, które do tej pory nie miały żadnej styczności z PKO BP, mogą skorzystać z oferty szybkiej pożyczki gotówkowej przez internet.

Pożyczka gotówkowa – jakie dokumenty są potrzebne?

Dopełnienie formalności w przypadku pożyczki gotówkowej w PKO BP jest bardzo proste. Pożyczkę o niskiej kwocie, czyli do 6700 zł, można uzyskać niemal od ręki. Wystarczy złożyć wniosek, dołączając do niego oświadczenie o dochodach. W przypadku wyższych kwot zazwyczaj konieczne jest dostarczenie dokumentów, które potwierdzą wysokość osiąganych dochodów. Może to być np. wyciąć z konta lub zaświadczenie o dochodach.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments