NOWOŚĆ – Oczyszczacze powietrza Sharp bez nawilżania

Oczyszczacz powietrza producenta Sharp cieszy się dużym uznaniem w branży urządzeń do sterylizacji powietrza, wszystko to zawdzięcza oczywiście wysokiej skuteczności. Modele od Sharp z łatwością dopasujemy do większości pomieszczeń, ponieważ jest ich na rynku bardzo wiele. Za co jeszcze warto docenić japońskiego producenta i jak wygląda nowa seria bez funkcji nawilżania?

Oczyszczacze powietrza producenta Sharp- najważniejsze zalety

Producent Sharp w branży oczyszczaczy powietrza działa już bardzo długo, przeszło 20-lat. Zdobył uznanie i dużą popularność, jednak nie przestał rozwijać marki, stale zaskakują użytkowników nowościami przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Oczyszczacze powietrza producenta Sharp są przede wszystkim skuteczne, co jest ich główną i najważniejszą cechą. Gwarancją skuteczności jest oczywiście wyposażenie wnętrza, czyli zastosowanie filtry i metody filtracji. Jeżeli filtracja jest złożona, we wnętrzu oczyszczacza zastosowano np. filtr HEPA to już jest bardzo znaczące dla jego skuteczności. Ponadto większość oczyszczaczy powietrza Sharp posiada także funkcję jonizacji powietrza, która wspomaga cały proces filtracji, a w szczególności usuwanie wirusów i bakterii.

Kolejną zaletą oczyszczaczy powietrza producenta Sharp jest ich cicha praca, a także atrakcyjny design. Możliwość wyboru, tego również nie można odmówić marce Sharp. Wśród oczyszczacz tego producenta znajdziemy:

  • oczyszczacze powietrza bez funkcji jonizacji
  • oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji i nawilżaczem
  • oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji bez nawilżacza jak ostatnio wprowadzono nowość czyli seria FP-J.

SHARP FP-J60EUW oczyszczacz powietrza- najnowszy model od Sharp

SHARP FP-J60EUW oczyszczacz powietrza to zdecydowana nowość wśród oczyszczaczy powietrza producenta Sharp. Charakteryzują go bardzo dobre parametry, stosunkowo duża powierzchnia wynosząca 48m2 oraz wydajność- 396 m3/h. Jest to model z funkcją jonizacji oraz bez funkcji nawilżania jak cała seria FP-J. Pracuje niezwykle cicho, dzięki czemu stanowi dobry wybór do sypialni, czy pokoju dziecka. Jego wygląd jest klasyczny i elegancki, dlatego z łatwością wpasuje się w wiele stylów wnętrz. Na pochwałę zasługuje również jego energooszczędność, dzięki czemu nawet jeśli będzie on pracował długo rachunki za prąd nie przerażą. SHARP FP-J60EUW oczyszczacz powietrza jest skuteczny w eliminacji zanieczyszczeń w tym tych pochodzących ze smogu, a także nieprzyjemnych zapachów, alergenów wirusów i bakterii. Korzystając z tak zaawansowanego urządzenia nie musimy martwić się o jego skomplikowaną obsługę, ponieważ taka nie jest, ponadto jeśli przełączymy urządzenie w tryb automatyczny, samodzielnie dopasowuje on ustawienia do panujących warunków w danym pomieszczeniu.

SHARP FP-J60EUW oczyszczacz powietrza to dobry wybór, jeśli poszukujemy modelu bez funkcją nawilżania, który będzie pracować skutecznie i cicho. Koszt urządzenie to ok 2999 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments