Nietuzinkowe prezenty z drewna

Podarowane w ramach prezentu przedmioty z drewna łączą w sobie elegancję, ponadczasowe piękno, ekologię i oryginalność. Sprawdzą się szczególnie, gdy osoba, której chcemy sprawić przyjemność, ceni naturalność, jakość wykonania, a w niektórych przypadkach także i rękodzieło. Przedmioty takie jak drewniane podstawki pod talerz, mapa świata na ścianę czy kuchenne akcesoria są wyjątkowe i ponadczasowe. Niektóre z nich można także spersonalizować, ponieważ drewno znakomicie poddaje się grawerunkowi. Podpowiadamy, w jakich kategoriach produktowych warto poszukiwać inspiracji.

1. Dekoracja na ścianę

2. Drewniane podstawki pod talerz, misy i deski

3. Akcesoria kuchenne

Nie da się ukryć, że wykonana z drewna dekoracja na ścianę lub półkę w każdej aranżacji, od rustykalnej po nowoczesną, prezentuje się doskonale.

Dekoracja na ścianę

Niełatwo znaleźć dzisiaj oryginalny element wystroju przeznaczony do zawieszenia na ścianie, szczególnie jeśli nie mamy budżetu wystarczającego na zakup obrazu uznanego artysty. W takiej sytuacji zainteresować powinna nas drewniana dekoracja na ścianę, taka jak drewniane mapy świata lub drewniana mapa Polski. To świetny upominek nie tylko dla zapalonych podróżników. Dodatkowym plusem będzie skorzystanie z oferty firmy proponującej częściową możliwość konfiguracji, na przykład w zakresie koloru, rozmiaru czy wariantu wizualnego. Bardzo atrakcyjnie prezentują się mapy 3d na ścianę, szczególnie gdy stanowią dominujący element dekoracyjny w pomieszczeniu. To, czy wybrana zostanie drewniana mapa Europy czy mapa Polski to kwestia uznania i upodobań przyszłego właściciela.

Drewniane podstawki pod talerz, misy i deski

Drewniane mapy, takie jak drewniana mapa świata, prezentują się doskonale, nie zawsze jednak mamy pewność, że ucieszą obdarowanego. Szczególnie, gdy nie znamy tej osoby, warto skupić się na upominkach użytecznych, a nadal bardzo estetycznych. Ciekawym pomysłem mogą być chociażby drewniane podstawki pod talerz – idealna do kuchni dekoracja z praktycznym zastosowaniem. Bardzo ciekawie wyglądają również pojemne misy na owoce albo deski do serwowania wędlin, serów oraz owoców.

Akcesoria kuchenne

W ostatnich latach bardzo modne stały się drewniane wałki do ciasta z tłoczonymi wzorami. To nie jedyny pomysł na kuchenne oryginalne akcesorium. Na prezent sprawdzą się drewniane deski do krojenia, sztućce, pojemniki na przyprawy i łyżki. Drewniane stojaki do wina to upominek dla konesera dobrych alkoholi. Piękny chlebak zaś będzie i przydatny, i estetyczny.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments