Najpopularniejsze sklepy żeglarskie

Żeglarstwo jest to pasja, która z pewnością wciąga. Lubiąc ten sport, bądź zaczynając z nim swoją przygodę, warto wiedzieć, gdzie można nabyć interesujący nas sprzęt, bądź gadżety, które będą nam służyć na jachcie. W związku z tym chcielibyśmy przybliżyć Państwu szerzej tą tematykę i przedstawić kilka sklepów żeglarskich, na które warto zwrócić uwagę. Zapraszamy!

Raksa

          Jest to sklep żeglarski, który znajdziecie Państwo pod nazwą Raksa. W sklepie żeglarskim Raksa znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne narzędzia, jak również gadżety, które zapewnią miły pobyt na jachcie. Firma już od ponad 10 lat z wielką starannością dobiera najlepsze towary po konkurencyjnych cenach, z ofert producentów z całego świata. Swoją ofertę kieruje zarówno do odbiorów detalicznych, jak i hurtowych. Firma zaopatruje również inne sklepy żeglarskie, jak również stocznie jachtowe. 

Sklep Wind

          Jest to kolejny sklep żeglarski, na który warto zwrócić swoją uwagę. Sklep ten można znaleźć pod stroną internetową sklepwind.com.pl. Sklep oferuje w sprzedaży szeroki asortyment towarów sprowadzonych bezpośrednio od znanych, światowych producentów. Sklep ten jest również dystrybutorem marek Andersen, Ronstan i Fancor.

Szopeneria

         Jest następnym sklepem żeglarskim, który znajdziecie Państwo na stronie internetowej szopeneria Termin realizacji wysyłki w tym sklepie wynosi standardowo od 3 do 14 dni. Większość towarów wysyłana jest w dni zamówienia, bądź w dniu następnym, jeżeli są aktualnie na magazynie. Warunki dostawy obejmują obszar Polski. Standardowo stosowana jest płatność przy odbiorze przesyłki. Jest również możliwość wystawienia faktury VAT na zakupiony towar. Z towaru zakupionego w tym sklepie można zrezygnować w terminie 10 dni, od momentu otrzymania przesyłki. Wówczas klient ponosi koszt odesłania przesyłki. Aby otrzymać zwrot wartości zakupionego towaru trzeba spełnić następujące warunki, do których zalicza się takie kwestie, jak:

– towar nie może być uszkodzony

– oryginalne opakowanie nie może być zniszczone

– musi być załączony paragon lub faktura

– musi być załączone oświadczenie, że dany klient rezygnuje z zakupu, z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. 

         Wszystkie produkty zakupione w tym sklepie są objęte gwarancją producenta. Reklamacje wynikające z różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru. 

Zefir

   Jest to prężnie rozwiająca się firma handlowa, oferująca szeroki wybór artykułów żeglarskich, jak i motorowodnych. W ofercie sklepu mogą Państwo znaleźć duży wybór sprzętu pokładowego, między innymi kabestany, stopery fałowe, wózki i szyny szotowe, jak również knagi i wiele innych. Sklep posiada również wysokiej jakości liny plecione oraz stalowe, o różnym przekroju i przeznaczeniu. 

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments