Łóżeczko marzeń zarówno dla dziecka i dla rodzica

Stworzenie miejsca dla nowo narodzonego dziecka potrafi zająć wiele czasu. Chcemy przecież, aby było bezpieczne i rozwijało się w przytulnym otoczeniu. Jeśli lubimy nietuzinkowe i do tego bardzo funkcjonalne meble, to warto zastanowić się nad wielofunkcyjnym łóżeczkiem dziecięcym.

---REKLAMA ---

Ile funkcji może mieć wielofunkcyjne łóżeczko?

Największą i najbardziej przydatną ilość funkcji, jakie może mieć dziecięce łóżeczko, mają wielofunkcyjne łóżeczka produkowane przez firmę Tweeto. Oferowany przez nich produkt zmienia się wraz ze zmieniającymi się potrzebami dziecka i może służyć przez długi czas. Jakie są zatem te funkcje? Oto one:

  1. Łóżeczko dedykowane noworodkom dostawiane do łóżka rodzica.
  2. Przewijak, za pomocą którego bezpiecznie wykonasz przy dziecku wszelkie czynności higieniczne i kosmetyczne.
  3. Stacjonarne łóżeczko dziecięce. Gdy dziecko podrośnie i przyjdzie czas na samodzielny sen, bardzo szybko zamienisz je na wygodne łóżeczko mające nóżki.
  4. Mobilne łóżeczko dziecięce. Dzięki zamontowanym kółkom możesz zmieniać położenie łóżeczka.
  5. Łóżko dla dziecka do 4-5 lat, w którym będzie mogło nie tylko wypoczywać, ale również się bawić.
  6. Kojec dla dziecka, który docenisz, gdy dziecko zacznie się przemieszczać.
  7. Stół z dwoma krzesłami, odpowiedni zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica.

Jak widać, twórcy łóżeczka pomyśleli o wielu różnych potrzebach szybko rosnących dzieci. Również tych starszych, które chcą być dorosłe i posiadać własny zestaw do siedzenia. Jeśli chcemy, to do łóżeczka można dokupić baldachim bądź bujak lub płozy, które zamienią łóżeczko w kołyskę.

Łóżeczka jak z bajki

Pojawienie się dziecka to niezwykłe dla nas wydarzenie. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby wspólne przyszłe życie wyglądało jak z bajki. Łóżeczka Tweeto potrafią pomóc wprowadzić w sypialni lub w dziecięcym pokoju właśnie taką atmosferę. Wszystko dzięki niebanalnej konstrukcji i magicznej kolorystyce. W ofercie są najbardziej pasujące do dziecka kolory, takie jak biały, różowy czy miętowy – mebel można zamówić w każdym kolorze znajdującym się europejskiej palecie kolorów RAL. Co ważne, produkty te pokryte są bezpieczną, certyfikowaną dla mebli dziecięcych farbą. Są zatem przyjazne dla dziecka, rodzica i dla środowiska.

Nie tylko łóżeczko, ale również akcesoria

Oferta dostepna na tweeto.pl pozwala na skompletowanie pełnego zestawu dla dziecka. Oprócz łóżeczka oferuje dedykowane mu materace w różnych wielkościach, w tym materac 3 w 1. Do wyboru są: materac lateksowy kokos lub materac z gumy piankowej.

Aby zagwarantować Twojemu maluszkowi jak najlepszy sen, możesz przy okazji zakupić starannie uszytą pościel, kocyki oraz miękkie boki do łóżeczka. Warto spojrzeć również na propozycję karuzel do dziecięcego łóżeczka, które pozytywnie wpłyną na jego rozwój już od pierwszych dni. W opcji są karuzele z tkanymi ręcznie dodatkami – hipopotamami, ośmiorniczkami czy ptaszkami. Wszystkie karuzele wykonano w przyjemnych, pastelowych kolorach. Świetnie sprawdzą się jako prezent.

Producent, który zna potrzeby dziecka

Szeroka funkcjonalność i niespotykany design to nie wszystko. Bardzo ważne jest również to, że łóżeczka wykonano z wysokojakościowych materiałów. Warto zauważyć, że projektantami tych łóżeczek są rodzice. Łóżeczka powstały dzięki wieloletniej obserwacji ich dzieci i są chronione patentem.

REKLAMA