Leasing BMW z wysokimi odliczeniami podatkowymi – na czym to polega?

Leasing jest bardzo popularną i niezwykle komfortową formą użytkowania samochodu, możliwością, z którą mogą skorzystać firmy o różnej wielkości. Do wyboru są różne samochody, także te najlepsze jak BMW. Dowiedzmy się więc najważniejszych informacji o leasingu BMW, mając na uwadzę to, że współpracując z zaufanym partnerem, mamy okazję do wysokich odliczeń podatkowych!

Leasing BMW – to naprawdę świetna opcja!

Jeśli prowadzimy firmę, musimy mieć do dyspozycji samochód lub nawet flotę samochodów. A czasem ze względu na to, że firma się rozrasta, w planach jest też zakup kolejnych pojazdów. Realia jednak są takie, że przedsiębiorca nie zawsze ma odpowiednie środki na to, by dokonać kolejnych zakupów. Kredyt też odpada, bo jest to po prostu nieopłacalny. Doskonałym rozwiązaniem jest więc tutaj leasing! 

--- REKLAMA ---

Warto jednak pamiętać, by wybrać samochód naprawdę wysokiej jakości, który jest nie tylko niezawodny, ale i świetnie się prezentuje. Leasing BMW to idealne rozwiązanie, zwłaszcza że może też przynieść firmie wiele korzyści podatkowych. Ważne jednak, aby oferta była odpowiednia skonfigurowana, dzięki czemu samochód może być tańszy od zakupu, mimo odsetek leasingowych. Dobrze więc zastanowić się nad tym, jaki leasing auta będzie najlepszy, czyli taki, który zapewnia maksymalizację odliczeń podatkowych. Leasing BMW pozwoli jednocześnie na zakup tego auta na korzystniejszych warunkach!

Leasing BMW – naturalny wybór dla firm

Samochody marki BMW uchodzą za jedne z lepszych na rynku, wiele osób chce je posiadać. To nie dziwi, bo to pojazdy zachwycające pod każdym względem – stylowe, mocne i solidnie wykonane. Jeśli marzymy o leasingu samochodu premium, to zdecydowanie leasing BMW sprawdzi się tu doskonale. Przemawiają za tym liczne atuty, nie tylko związane z wyjątkową jakością pojazdów tej marki. Trzeba przyznać, że nowe BMW kupują zwłaszcza firmy, w tym właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych, a najczęściej formą finansowania jest właśnie leasing BMW. Dość popularne jest finansowanie fabryczne lub zewnętrzne w dowolnej firmie leasingowej.

Leasing BMW – dlaczego leasing operacyjny to najlepsza opcja?

Leasing BMW operacyjny to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla firm, ponieważ to jedyna forma finansowania, pozwalają zaliczyć w koszty firmy powyżej 150.000 zł, a jak łatwo zauważyć – praktycznie każda oferta BMW przekracza tę kwotę. A to tylko jeden z ważniejszych powodów, gdyż zalet leasingu BMW jest o wiele więcej! Wspomniany limit 150.000 zł można wykorzystać 2 razy – nie tylko dla opłaty wstępnej i rat leasingowych, ale też ponownie dla wykupu. W przypadku, gdy leasing BMW będzie zbyt wysoki, łatwo uzyskać sporo dodatkowych kosztów. 

Bardzo ważną zaletą są też niskie raty leasingu operacyjnego. Warto w tym momencie zdecydować się na dłuższy okres finansowania, dzięki temu zyskujemy z jednej strony niższy maksymalny wykup przy malejącej racie leasingu operacyjnego samochodu. Dlatego też część leasingobiorców celowo bierze BMW w leasing bez wkładu własnego (lub ewentualnie z niedużym wkładem) na jak najdłuższy okres leasingu, oczekując niskiej miesięcznej raty do pewnej wysokości. To pozwala im użytkować taki samochód przez krótki czas (rok, dwa lata), by następnie zrobić cesję leasingu, czyli znaleźć chętnego na przejęcie leasingu. Zdarza się nawet, że uzyskują kwotę odstępnego. Finalnie zyskują możliwość leasingu nowego pojazdu BMW, dzięki czemu zawsze mają nowy samochód tej wyjątkowej marki.

Nie ma wątpliwości, że taki leasing zdecydowanie się opłaca, dlatego zdecydowanie warto o nim pomyśleć!

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments