Fotobudka na wesele – dlaczego warto ją mieć?

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Warto więc zorganizować je w taki sposób, aby móc nawet po wielu latach wspominać je z sentymentem i radością. Dlatego polecanym rozwiązaniem jest fotobudka na wesele. Sprawdź, dlaczego warto w nią zainwestować.

---REKLAMA ---
  1. Co to jest fotobudka?
  2. Zalety fotobudki

Co to jest fotobudka?

Fotobudka na wesele to świetny pomysł pozwalający na dobrą zabawę pary młodej i gości weselnej. Wyróżnia się dwa rodzaje fotobudek: typu lustra oraz kabinowa. Pierwszy rodzaj to po prostu duże, stojące lustro, na którego powierzchni wyświetlane są różne polecenia. Stojąca przed lustrem osoba naciska przycisk z odpowiednim poleceniem, a następnie je wykonuje. W tym czasie fotobudka robi zdjęcie. Co ciekawe, poręczne wymiary lustra sprawiają, że można je z powodzeniem postawić niemal w dowolnym miejscu. Rozwiązanie to sprawdzi się więc na ślub w plenerze (w przypadku rzecz jasna przyjemnej, słonecznej pogody), a także w pomieszczeniu.

Drugim rodzajem fotobudki, które cieszy się ogromną popularnością, jest budka przypominająca nieco mobilne studio fotograficzne. Jej budowa jest różna. W zależności od modelu, może posiadać ściany lub tylko zasłonę. Może być pompowana lub składana. Najlepsze modele to te z zasłonami, dzięki którym przebywający w środku goście mogą się wygłupiać i stroić miny, bez skrępowania, że patrzą na nich inni goście weselni. To polecany wybór zarówno na ślub w plenerze, jak też w pomieszczeniu.

Profesjonalną fotobudkę można zamówić samodzielnie, ale bardzo często ma ją w swej ofercie fotograf ślubny. Specjalista może dostarczyć fotobudkę, często włączając ją w pakiet swoich usług.

Zalety fotobudki

Największą zaletą fotobudki jest możliwość zapewnienia znakomitej zabawy dla wszystkich gości. Z fotobudki chętnie korzystają dorośli, młodzież i dzieci. Śmieszne gadżety i akcesoria, takie jak np. doczepiane wąsy, duże okulary albo kapelusze są chętnie używane przez starszych i młodszych uczestników imprezy.

Fotobudka może być z powodzeniem używana przez gości, podczas gdy para młoda ma sesję zdjęciową. Kiedy profesjonalny fotograf ślubny wykonuje im fotografie w plenerze, goście mogą się świetnie bawić, robiąc sobie samodzielnie śmieszne zdjęcia w fotobudce. Maszyna ta pozwala ponadto zintegrować gości weselnych, którzy z chęcią ustawiają się w kolejce do zdjęcia.

Zdjęcia wykonane w fotobudce są świetną pamiątką zarówno dla pary młodej, jak też gości weselnych. Pozwala na więcej luzu, na który goście nie zawsze decydują się przy profesjonalnym fotografie.

REKLAMA