Excel w Szczecinie – prosty program, wiele możliwości

Szczecin to miasto, które obecnie prężnie się rozwija. Pojawia się tam coraz więcej firm, które oferują wyjątkowo korzystne stanowiska pracy, co daje nam szansę na zdobycie satysfakcji zawodowej. Jednak najpierw musimy podnieść swoje kwalifikacje nie tylko po to, żeby pokonać konkurencję, lecz także aby sprostać znacznie trudniejszym zadaniom w nowym miejscu pracy.

--- REKLAMA ---

Jaki kurs wybrać?

Pojawia się w tym momencie jednak zasadnicze pytanie, a mianowicie jaki kurs warto zrobić? Otóż dla wielu osób odpowiedź będzie dość zadziwiająca, ponieważ okazuje się, że szczególnie przydatny jest kurs z Excela. To budzi jeszcze większe zdziwienie – przecież każdy z nas bez miał ten program w szkole albo też korzysta z niego w domu. Warto jednak zauważyć, że w zasadzie to potrafimy jedynie korzystać z jego najprostszych funkcji…

Zalety szkoleń

Jednak wiadomo – takie kursy są płatne. Warto zatem poznać dokładnie wszystkie ich zalety tak, aby być pewnym, że rzeczywiście takie szkolenie z Excela coś nam da.

1) Oferty pracy

Pierwszy podstawowy dowód to oferty pracy – spójrzmy na nie. Szybko zauważymy, że spokojnie trzy czwarte pracodawców wymaga od nas obsługi programu Excel na poziomie bardzo dobrym. Opanowanie zwykłych funkcji już nie wystarczy. Takie wymaganie szczególnie często stawiane jest pracownikom z sektora ekonomicznego, administracyjnego, logistycznego, biznesowego. Chociaż dodajmy, że dla każdego będzie ono stanowiło mocny punkt CV. A co w zasadzie pracodawcy zyskują zatrudniając osoby z dobrą znajomością Excela.

2) Szybsza, wydajniejsza praca

Otóż każdemu pracodawcy generalnie zależy przecież na wzroście dochodu i obrotów firmy. W związku z tym nikt nie jest za bardzo zainteresowany zatrudnianiem osoby, która nie wie, jak za pomocą prostego dość programu przyspieszyć pracę w firmie. Tu trzeba podkreślić, że według światowych rankingów Excel jest w pierwszej dziewiątce programów niezbędnych w większości biur.

Excel na użytek własny

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że bardzo dobra znajomość tego programu pomoże nam na pewno na co dzień. Za pomocą Excela uda nam się bowiem dobrze zaplanować domowy budżet, rozplanować wydatki, zorganizować czas oraz wykonać domowe analizy, dzięki którym możemy zyskać naprawdę wiele oszczędności.

Jak wybrać odpowiedni kurs z Excela?

Widać już, że obsługa tego programu na pewno nam się przyda. Pozostaje zatem ruszyć inną kwestię, a mianowicie to, jak wybrać naprawdę dobre szkolenie? Na początek warto przejrzeć opinie i komentarze różnych osób, które wzięły udział w poszczególnych kursach z Excela w Szczecinie. Być może nie jest to najbardziej obiektywne źródło wiedzy, jednak może nam dać chociaż jako takie mniemanie o tym, które szkolenie może być dobre. Warto również dobrać taki kurs do naszych potrzeb i styl życia. Dzisiaj znajdziemy bez żadnego problemu kursy prowadzone w języku angielskim albo też przez Internet. Każdy będzie mógł wybrać coś, co mu naprawdę będzie odpowiadało. Co istotne jednak – nie sugerujmy się zbytnio ceną. Dzisiaj dobre kursy mogą być naprawdę tanie, a kiepskie -bardzo drogie i odwrotnie.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments