Doświadczenie korzystania z Huawei FreeLace Pro: Doskonałe słuchawki z funkcją redukcji szumów

Wraz z powszechnym wykorzystaniem technologii Bluetooth do bezprzewodowego słuchania muzyki, coraz więcej konsumentów zaczyna stawiać coraz większe wymagania dotyczące funkcji słuchawek bezprzewodowych, wśród których dość popularnym elementem jest redukcja szumów. W rzeczywistości, jeśli dokonano odpowiednich porównań, zdecydowana większość konsumentów wybierze produkt z dobrą funkcją redukcji hałasu przy założeniu wystarczającego budżetu.

Słuchawki bezprzewodowe dzielą się głównie na dwa typy: prawdziwe słuchawki bezprzewodowe i słuchawki bezprzewodowe na szyję. Obecnie lepszymi prawdziwymi bezprzewodowymi słuchawkami są Huawei FreeBuds 3 i FreeBuds Pro. Słuchawki na szyję musi mówić o dzisiejszym bohaterze Huawei Freelace Pro. Jest to nowa ulepszona wersja Freelace, która nie tylko optymalizuje wrażenia z noszenia, ale także ulepsza konstrukcję szybkiego ładowania i jakość dźwięku, a także zapewnia nową aktywną funkcję redukcji szumów. Jaki jest więc efekt redukcji szumów Huawei Freelace Pro i jakie są jego najważniejsze cechy? Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z poniższym tekstem.

---REKLAMA ---

Jak to wygląda

Huawei Freelace Pro ma bardziej sportowy design, co jest bardzo oczywiste w wkładkach do uszu. Różni się od tradycyjnej konstrukcji wkładek do uszu, tym razem Huawei Freelace Pro łączy w sobie głowicę słuchawkową i wkładki do uszu oraz udostępnia trzy rodzaje wkładki do uszu: duże, średnie i małe, dzięki czemu możemy wybrać model, który najbardziej nam odpowiada, a dzięki dodaniu głowicy słuchawkowej będziemy czuć, że te słuchawki są mocniejsze i wygodniejsze, gdy je nosimy.

Huawei Freelace Pro kontynuuje poprzednią konstrukcję magnesu, która jest wygodna dla użytkowników do noszenia na klatce piersiowej. A gdy dwie słuchawki zostaną rozdzielone, możesz szybko połączyć się z ostatnio sparowanym telefonem komórkowym lub innym urządzeniem. Po połączeniu dwóch słuchawek połączenie Bluetooth zostanie rozłączone, a odtwarzanie muzyki zostanie wstrzymane w celu oszczędzania energii. W szczególności obszar przyciągania magnetycznego tych słchawek jest większy, co skutecznie poprawia problem siły przyciągania magnetycznego. W rezultacie rzadko oddzielamy dwie słuchawki z powodu sił zewnętrznych podczas użytkowania.

W niektórych szczegółach projektu szerokość linii tych słuchawek jest szersza i wygodniej się go nosi. Jednocześnie podczas projektowania przycisków przyjęto wystający wzór, dzięki czemu możemy ocenić funkcję tylko każdego przycisku przez dotyk. Ten projekt jest bezprecedensowy.

Jak to działa

Kontynuowano i unowocześniano również charakterystyczne dla Huawei szybkie połączenie USB-C i technologię szybkiego ładowania. Gdy w sluchawkach nie ma zasilania, złącze można podłączyć do telefonu komórkowego Huawei, a następnie można je automatycznie sparować i naładować, być odtwarzane przez pięć godzin po pięciu minutach ładowania.

Jak to brzmi

Główną aktualizacją Huawei Freelace Pro tym razem jest dodanie podwójnej aktywnej redukcji szumów, maksymalny zakres redukcji szumów może osiągnąć 40dB, a wkładki do uszu, które pasują do uszu, mogą jeszcze bardziej poprawić efekt redukcji szumów. Te słuchawki ma trzy tryby, a mianowicie: łagodną redukcję szumów, zrównoważoną redukcję szumów i głęboką redukcję szumów. Te trzy tryby wprowadzają zupełnie inny zmysł słuchu.

Przede wszystkim tryb łagodnej redukcji hałasu nadaje się do cichych środowisk, takich jak biblioteki.Pomoże ci wyciszyć hałas klimatyzatorów, komputerów i innych urządzeń przy odpowiednim stopniu redukcji hałasu, co jest bardzo wygodne i naturalne. Wejdźmy szybko w stan koncentracji. Wtedy zrównoważony tryb redukcji szumów jest odpowiedni dla ulic lub kawiarni. Kiedy znajdujemy się w miejscu, w którym otoczenie nie jest zbyt ciche, włącz ten tryb.Może pomóc nam trzymać się z dala od zgiełku i zanurzyć się w muzyce lub grach. Ostatni to tryb głębokiej redukcji szumów. Czy czujesz też, że nie możesz skoncentrować się na słuchaniu piosenek podczas jazdy w transporcie? Hałas jest za duży. W tym momencie włącz tryb głębokiej redukcji szumów. Nieważne, czy jedziesz autobusem, tramwajem, metrem, czy nawet samolotem, huawei freelace pro może skutecznie tłumić ciężkie dźwięki o niskiej częstotliwości, pozwalając na ciche cieszenie się ulubioną muzyką.

Ponadto podczas połączenia głosowego te słuchawki mogą zbierać czyste ludzkie głosy w czasie rzeczywistym, znacznie poprawiając czystość połączenia. W tramwaju druga strona nadal wyraźnie słyszy nasz głos.

Podsumowanie: Warto kupić dobre słuchawki z potężną funkcją redukcji szumów

Huawei Freelace Pro przeszedł kompleksową modernizację wyglądu, działania, jakości dźwięku, noszenia, redukcji szumów itp. Niezależnie od tego, czy chodzi o wygląd, czy jakość dźwięku, możesz poczuć postęp wniesiony przez aktualizację, dla tych, którzy potrzebują mocowania na szyi słuchawki, Huawei Freelace Pro bardzo warto kupić.

REKLAMA