Czy program do zarządzania produkcją może zoptymalizować codzienną pracę?

Przedsiębiorstwa, które trudnią się produkcją, są szczególnie narażone na błędy w organizacji pracy. Nawet najdrobniejsze pomyłki w procesach zaopatrzenia czy składowania mogą doprowadzić do kosztownych przestojów. Program do zarządzania produkcją może wesprzeć przedsiębiorstwo na wielu frontach – na jakie funkcjonalności systemu ERP należy zwrócić szczególną uwagę?

Program do zarządzania produkcją pomaga nadzorować rozwój firmy

Choć każdy proces produkcyjny cechuje się unikalnym procedurami, wypracowanymi wraz z wieloletnim doświadczeniem, przedsiębiorstwa z tego sektora można podzielić na dwie umowne grupy, związane z ich wielkością. Firmy, które zatrudniają niewielu specjalistów, skupiają się zazwyczaj na produkcji manualnej. Jasno określony podział obowiązków i wysoki stopień specjalizacji pozwala wdrożyć produkcję towarów „butikowych” – ręcznie konstruowanych i o odpowiednio wyższej cenie oraz jakości.

Co dzieje się z firmami, które zyskały sobie wiernych klientów oraz kapitał, który pozwala na rozbudowę zaplecza produkcyjnego? Nierzadko decydują się one na połączenie sprawdzonych praktyk inżynierskich z dobrodziejstwem zaawansowanej technologii, takich jak produkcja taśmowa. Warto mieć jednak na względzie, że to, co doskonale zdawało egzamin w przypadku małego, ściśle współpracującego ze sobą zespołu, może nie sprawdzić się przy wdrożeniu zaawansowanej automatyzacji.

Nadzorowanie produkcji może być proste

Program do zarządzania produkcją typu ERP wspiera ewidencję i nadzorowanie procesów zarządzania produkcją oraz monitorowania stanu zapasów i zasobów przedsiębiorstwa. Jest przeznaczony dla firm o dowolnym profilu produkcyjnym, tworzących produkty do magazynu czy na indywidualne zamówienie. Systemy do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa wspiera także produkcję jednostkową, konstruowaną i konfigurowaną zgodnie z indywidualnymi preferencjami. 

Systemy Informatyczne dla Firm – Program do zarządzania Unit4 TETA

Nowoczesny i wielofunkcyjny program do zarządzania produkcją sprawdzi się nie tylko w przemyśle, lecz również w firmach trudniących się działalnością usługową. Z powodzeniem wspiera on proces kalkulowania kosztów w oparciu o wprowadzone listy i zapotrzebowania materiałowych, opracowania harmonogramów prac oraz kontrolę wykorzystania zasobów. 

TETA ERP zapewnia kompleksowe rozwiązania

Wsparcie procesów produkcyjnych to nie jedyny zakres, w jakim działa nowoczesne oprogramowanie kadrowo płacowe. System TETA pomaga uporządkować pracę działu HR & Payroll – wylicza należne wynagrodzenie, planuje grafik, monitoruje nadgodziny oraz pomaga uiścić stosowne opłaty na poczet ubezpieczenia zdrowotnego czy emerytury. 

System TETA uwzględnia potrzeby przedsiębiorstw w zakresie produkcji, logistyki, zarządzania personelem, finansami i majątkiem trwałym. To rezultat ponad 30 lat doświadczenia grupy Unit4, z której dotychczas skorzystało już 2000 dużych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski. Już dziś zapoznaj się z pełną funkcjonalnością nowoczesnego oprogramowania kadrowo płacowego TETA – program do zarządzania produkcją to inwestycja, która generuje zarówno zysk, jak i oszczędności.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław
lub na naszej stronie: Teta.Unit4.com

Źródło: Systemy Informatyczne dla Firm – Program do zarządzania Unit4 TETA

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments