Czy można jeszcze lepiej? Najnowsze technologie desek sedesowych

Choć deska sedesowa może się wydawać mało istotnym elementem wyposażenia łazienki, to jednak jej wybór jest ważny. Warto zastanowić się, jakie cechy powinien mieć ten przedmiot. Dowiedz się, jakie mogą być zastosowane technologie w deskach sedesowych.

Jakie deski sedesowe są najpopularniejsze?

Praktyczna i atrakcyjnie urządzona łazienka powinna mieć idealnie dopasowane wyposażenie, z którego korzystanie jest łatwe. Obecnie najczęściej wybiera się deski wolnoopadające. Dzięki temu można:

---REKLAMA ---
  • uniknąć nieprzyjemnych hałasów podczas korzystania łazienki – jest to szczególnie przydatna funkcja zwłaszcza nocą, gdy trzaski mogą obudzić pozostałych domowników;
  • dzięki zastosowaniu mechanizmu wolnego opadania zmniejszysz ryzyko uszkodzenia deski sedesowej czy porysowania misy WC.

Najlepiej wybierać modele wyposażone w trwałe, chromowane zawiasy z metalu. Dzięki temu produkt zachowa funkcję wolnego zamykania przez dłuższy czas. Osoby, które cenią sobie komfort oraz praktyczne zastosowanie najczęściej wybierają wolnoopadające deski sedesowe.

Jak za pomocą nowych technologii ułatwić sprzątanie misy WC?

Warto pamiętać, że deska wolnoopadająca może być także wyposażona w inne technologie, dzięki którym korzystanie z produktu jest bardziej komfortowe. Idealnym przykładem takiego rozwiązania jest system ClickClean, zapewniający łatwe wypięcie produktu. W ten sposób deska sedesowa nie będzie stanowić przeszkody przy sprzątaniu misy WC. Dzięki temu szybko i sprawnie wyczyścisz wszystkie elementy armatury sanitarnej.

Do tego wybierając taki model deski sedesowej, nie ryzykujesz, że podczas jej demontażu produkt zostanie uszkodzony, gdyż ta technologia jest niezwykle łatwa w użytkowaniu. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć pewność, że wyposażenie łazienki jest absolutnie czyste. Decydując się na ten model, zadbasz nie tylko o higieniczne warunki w toalecie, ale również zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który spędziłbyś na sprzątaniu ubikacji z tradycyjną deską sedesową. Warto zadbać o praktyczne wyposażenie do łazienki, gdyż ułatwia to codzienne korzystanie z tego pomieszczenia.

REKLAMA