Cennik usług ślusarskich

Ślusarz w dzisiejszych czasach pełni bardzo ważną choć często nie docenianą rolę. Aktualnie zawód ten opiera się na znajomości funkcjonowania zamków oraz innych elementów ochronnych montowanych w drzwiach.

Pogotowie zamkowe ze ślusarzem w roli głównej

Czasami nie jesteśmy w stanie przewidzieć pewnych okoliczności, które mogą spowodować że nie zdołamy dostać się do własnego samochodu bądź mieszkania. Dlatego musimy szukać pomocy u specjalistów, którzy pomagają w trudnych sytuacjach. Często chcąc zaoszczędzić pytamy o usługi ślusarskie cennik poszczególnych firm. Na cenę jaką przyjdzie nam zapłacić osobie wykonującej pracę, składa się wiele czynników. Po pierwsze trasa jaką będzie musiał przebyć specjalista, pewien obszar dojazdu jest darmowy, a z każdym kolejnym kilometrem są naliczane koszty. Kolejna bardzo ważna sprawa to model zamku, jeżeli jest starszego typu jego wymiana bądź naprawa będzie tańsza, natomiast kiedy jest nowszy, to cena proporcjonalnie wzrasta. Ostatnim najważniejszym czynnikiem wpływającym na cenę jest to czy posiadamy zamek atestowany czy też nie. Jeżeli tak, to cena będzie znów nieco wyższa. Reasumując usługi ślusarskie są zróżnicowany i trudno jest go dokładnie przewidzieć, trzeba do tego wszystkiego dodać robociznę, przecież każdy fachowiec czy firma ustala swoje kwoty indywidualnie. Według statystyk usługi ślusarskie wahają się w cenie od 100 do 500 złotych.

Co oferuje firma ślusarska?

W dzisiejszych czasach firmy prowadzące pogotowie zamkowe takie jak https://www.pogotowie-zamkowe-lodz.pl/ oferują szeroką gammę usług. Począwszy od przeprowadzania awaryjnego otwierania drzwi w mieszkaniach, wymiany zamków, dorabiania kluczy czy nawet wymiany całych drzwi. Usługi te tyczą się również otwierania zatrzaśniętych samochodów. Otworzyć samochód bez klucza nie jest łatwo, szczególnie kiedy nie posiada się specjalistycznego sprzętu. Często kiedy nie jesteśmy pewni co do odpowiedniego działania naszych zamków w drzwiach frontowych możemy skontaktować się ze specjalistą który przyjedzie, dokona oględzin oraz doradzi co z tym fantem dalej zrobić. Praca ślusarzy jest niedoceniana i niezauważana na co dzień. Jednak to dzięki nim możemy czuć się bezpiecznie nie tylko w domu lecz również w swojej pracy, ponieważ to ich praca zabezpiecza nas przed włamywaczami i nie proszonymi gośćmi. Eksperci doradzają że zamki powinny być wymieniane raz na kilka lat.

5 1 vote
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments