Banery reklamowe dla firm – daj się zobaczyć!

Przyciągający uwagę baner reklamowy to skuteczna metoda marketingu outdoorowego, czyli zewnętrznego. Jakie banery można zamawiać? Ile kosztują? Gdzie je kupić?

--- REKLAMA ---

Baner reklamowy – popularna reklama outdoorowa

Baner reklamowy to rodzaj reklamy zewnętrznej. Najczęściej ma on postać płachty wykonanej z tworzywa, które umieszczane jest na ogrodzeniu, bramie, rozwieszane pomiędzy słupami lub budynkami czy też umieszczane na specjalnych konstrukcjach pod reklamy tego typu. Aktualnie banery reklamowe są uznawane za uniwersalną firmę reklamy, z której może skorzystać każda firma. Są skuteczne, trwałe, a przy tym przystępne cenowo, co powoduje, że wybierane są tak chętnie. 

Rodzaje banerów reklamowych:

  • banery laminowane – to standardowe banery reklamowe o jednostronnym zadruku, są wytrzymałe i estetyczne
  • banery powlekane – to banery o wyższej jakości, które przeznaczone są do długoterminowej ekspozycji
  • banery blockout – banery wykonane z materiału blokującego światło, widoczne pod światło
  • banery dwustronne – posiadają dwustronny nadruk, często stosowane do rozwieszania nad ciągami komunikacyjnymi
  • banery odblaskowe – są widoczne również po zmroku
  • banery backlit – specjalne banery przeznaczone do podświetleń od tyłu
  • banery z siatek mesh – instalowane na elewacjach budynków, przy oknach, przepuszczają światło i umożliwiają cyrkulację powietrza

Ile kosztują banery reklamowe?

Koszty związane z wykonanej banerów reklamowych zależne są głównie od wyboru konkretnego typu baneru, a także od jego powierzchni. Przykładowo, za baner laminowany o wymiarze 2 x 1 metr trzeba zapłacić około 80-100 złotych. W przypadku, gdy konieczne jest wykonanie projektu baneru reklamowego, do ceny należy doliczyć koszt usługi projektowej. 

Gdzie można kupić banery?

Gdy chodzi o banery Warszawa to wiele firm, w których można je zamówić. Adresy agencji i drukarni, które przygotowują banery reklamowe różnych typów, można wyszukać już teraz przez internet. Dodatkowo, wiele firm umożliwia złożenie zamówienia na banery reklamowe przez internet. Wtedy przygotowany baner będzie dostarczony bezpośrednio pod wskazany adres.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments