Awaryjne otwieranie drzwi samochodu

Każdy właściciel samochodu powinien zdawać sobie sprawę, że zatrzaśnięcie samochodu z kluczykami w środku jest jak najbardziej możliwe i co gorsza może zdarzyć się w każdej chwili. Przecież nikt z nas nie nosi zapasowych kluczyków przy sobie, więc otworzenie drzwi standardową metodą będzie nie możliwe. A więc jakie kroki w tym temacie możemy podjąć? Są dwa rozwiązania tego problemu, od razu można powiedzieć, że żaden z nich nie jest darmowy, co oznacza że poniesiemy pewne koszta takiej operacji.

Awaryjne otwieranie – metody

Wyróżnia się jedynie dwie metody odpowiedzialne za awaryjne otwieranie samochodów. Na nieszczęście kierowców każda z nich jest płatna, choć nie są to duże kwoty. A więc z jakich sposób może skorzystać każdy kierowca w takiej sytuacji? Pierwszą metodą jest wybicie szyby w samochodzie. Jest to najszybszy sposób na dostanie się do wnętrza samochodu. Jednak całkiem inna sytuacja ma się z ceną za takie działanie, bowiem przyjdzie nam sporo zapłacić za wstawienie nowej szyby do samochodu. Oprócz tego, trzeba mieć na uwadze, a raczej posiadać przy sobie bądź w samochodzie dokumenty potwierdzające to, że jesteśmy właścicielem samochodu. W innym razie można liczyć się z poważniejszymi konsekwencjami, gdyby ktoś zainteresował się nami wybijającymi szybę.

--- REKLAMA ---

Drugą metodą jest wezwanie fachowców https://www.pogotowie-zamkowe-krakow-24h.pl/, a mianowicie pomoc, która wykonuje awaryjne otwieranie samochodów. Jest to o tyle wygodne rozwiązanie, że nic nie musimy robić i w zasadzie nic nie musimy wiedzieć na temat rodzaju zamka w drzwiach naszego samochodu. Wystarczy, że poczekamy chwilę na przyjazd specjalisty a on szybko i sprawnie otworzy drzwi naszego samochodu. Co ważne otwieranie awaryjne nie uszkadza drzwi i zamka w żaden sposób, to znaczy że nie będziemy zmuszeni wymieniać jakichkolwiek elementów. Trzeba być gotowym na to, że fachowiec poprosi nas o okazanie dowodu rejestracyjnego naszego samochodu na wypadek czy jest to rzeczywiście nasz samochód.

Jaką cenę przyjdzie nam zapłacić? Wszystko tak na prawdę zależy jaki samochód posiadamy, czy jest on bardziej nowoczesny czy też nie. W zależności od typu zamka i metody z jaką może zostać on otworzony, ceny za takie usługi zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych, a kończyć się mogą na wiele wyższych kwotach. Jednak takie rozwiązanie wyjdzie taniej, niż wstawianie nowej szyby do drzwi samochodu.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
najlepsze otwieranie
8 miesięcy temu

Zdecydowanie warto skorzystać z takie usługi niż samemu się siłować, a przy okazji coś uszkodzić i tracić nerwy. Tak mamy dostęp do pojazdu szybko i bezinwazyjnie