Wybierz zegarek jako prezent pod choinkę

fot. materiały prasowe

Zbliżające się Boże Narodzenie zawsze nastręcza pewnych trudności i wątpliwości pod względem wyboru najlepszych prezentów dla bliskich. Po wielu sezonach pojawiają się pytania i wątpliwości, dotyczące tego, co będzie najbardziej odpowiednim, kolejnym upominkiem, który nie okaże się nazbyt sztampowy. Naszą propozycją jest modny zegarek, który może stać się idealnym podarunkiem zarówno dla kobiety, mężczyzny, jak i dziecka.

--- REKLAMA ---

Dlaczego warto wybrać zegarek jako prezent?

Zegarek to praktyczne akcesorium, którego każdy z nas używa każdego dnia podczas wykonywania różnorodnych czynności związanych z pracą lub pasją. Zaawansowany model może posłużyć nie tylko do wskazywania czasu – jego możliwości z reguły są poszerzone o datownik, kalkulator, strefy czasowe czy stoper. W najbardziej zaawansowanych smartwatchach szereg dostępnych aplikacji sprawia, że zegarek staje się niemal drugim telefonem czy tabletem.

Ze względu na ogromną użyteczność, zegarek zawsze będzie prezentem praktycznym, chętnie wykorzystywanym przy różnych okazjach. Co więcej, dobierając go odpowiednio do gustu i stylu życia obdarowanego, można w ten sposób łatwo pokazać, jak dobrze znamy tę osobę i jak bardzo jest dla nas cenna. Sam dodatek może z kolei stać się wspaniałą pamiątką, szczególnie jeśli obdarowujemy nim dziecko.

Jaki zegarek warto wybrać dla miłośnika klasyki?

Jeśli obdarowujemy miłośnika klasycznych dodatków, który na co dzień nawet ubiera się elegancko i prowadzi spokojny, stonowany tryb życia z nutą perfekcjonizmu, warto sięgnąć po zegarek, który odpowiada właśnie takim trendom.

Jedną z najbardziej luksusowych propozycji może być Frederique Constant Classic Worldtimer Manufacture, który znalazł się w sklepie Zegarmistrz Tempus. Posiada niezwykłej urody granatową tarczę pokazującą w zarysach mapę świata, która nawiązuje do jego nazwy oraz funkcji, jaką jest czas światowy. Wyjątkowości dodaje mu jeszcze pasek ze skóry aligatora. Jego niewątpliwą zaletą oprócz wyglądu jest także wytrzymałość, zapewniona dzięki użyciu szkła szafirowego o twardości 9 w skali Mohsa oraz odpornego na korozję i uszkodzenia mechaniczne różowego złota.

Najlepszy model dla eleganckiej kobiety lubiącej nurkowanie

Niejedna kobieta chciałaby jednocześnie być modna, piękna i wysportowana, a swój luksusowy styl życia i hobby pokazywać na każdym kroku. Przykładem zegarka, który spełni takie wymagania, może być Oris Aquis Date Diamonds, który został ozdobiony jedenastoma diamentami wokół tarczy. Sprawiają one, że jej głęboka, niebieska barwa zostaje wspaniale podkreślona, a jednocześnie zegarek stanowi element biżuterii.

Co więcej, został on dostosowany do potrzeb kobiet, które prowadzą aktywne, pełne sportu życie. Cechuje go między innymi duża odporność mechaniczna oraz przetestowana wodoszczelność aż do 300 m. Posiada on również możliwość odliczania czasu pod wodą, co na pewno ułatwi nurkowanie każdej jego miłośniczce.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments