Stwórz swoje unikatowe etui na telefon

Telefon jest niezwykle osobistym gadżetem i akcesorium, które każdy z nas lubi mieć tak przygotowane, aby jak najbardziej odpowiadało jego potrzebom, ale i gustowi. Z tego względu pragniemy wybrać dla niego między innymi odpowiednią tapetę oraz dodatkowe akcesoria, które w pełni podkreślą nasz styl i zamiłowania. Jednym z nich jest właśnie etui.

Dlaczego warto mieć etui na telefon?

Etui na telefon zostały opracowane po to, aby urządzenia jak najdłużej zachowywały swoje wszystkie walory. Mają za zadanie chronić je przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak uderzenia i upadki. Przygotowane specjalnie w tym celu, są niezwykle odporne, a wszelkie urazy rozprowadzane są po ich powierzchni w taki sposób, aby uszkodzeniu nie uległy wrażliwe elementy wewnętrzne.

--- REKLAMA ---

Wiele nowoczesnych futerałów chroni także przed zalaniem wodą oraz dostawaniem się kurzu i pyłu do wnętrza telefonu. Dzięki temu stanowią pierwszą barierę, osłaniającą przed wszystkimi groźnymi czynnikami. Za ich sprawą można bezpieczniej zabrać telefon w każde miejsce, w które tylko się chce, nawet jeśli będzie to nadmorska plaża.

Oczywiście, etui pełni nie tylko rolę ochronną. Jego kolejna i wcale nie najmniej istotna funkcja to ozdabianie telefonu w sposób zgodny z gustem właściciela. Odpowiednio dobrany futerał pozwala na pokazanie zamiłowań do konkretnych kolorów czy wzorów. Odwzorowuje kobiecą lub męską naturę. Może także nawiązywać do ulubionych miejsc, zajęć lub sztuki, w tym również popularnych filmów.

Ozdobna rola na pierwszym miejscu

Etui na telefon dla wielu osób pełni przede wszystkim rolę ozdobną. To dzięki niemu model, który jest przecież powtarzalny na świecie, może nabrać bardziej zindywidualizowanego wyglądu. W przypadku najbardziej awangardowych futerałów mogą one nawet pełnić funkcję kolejnego elementu pokazującego przynależność do konkretnej subkultury.

Biorąc pod uwagę rozpiętość ludzkich zainteresowań i gustów, producenci wychodzą z coraz to nowymi ofertami, wyróżniającymi się designem, kolorem czy motywem przewodnim. Dzięki temu praktycznie każdy może znaleźć coś, co go interesuje i co polubi. Skromne lub wyraziste kolory, elementy banksy czy nawiązania do popularnych filmów i kreskówek to tylko kilka przykładów spośród wielu dostępnych akcesoriów.

Własne, unikatowe etui

Jeśli jednak wszystkie te propozycje to nadal zbyt mało, firma Funny Case oferuje swoim klientom możliwość zaprojektowania własnego etui. Dzięki temu każdy, kto nie znalazł swojego wymarzonego futerału i kto pragnie wyróżniać się z tłumu bardziej, niż inni, może wykorzystać własne zdolności artystyczne. Własnoręcznie przygotowany motyw, grafika czy zdjęcie zostaną naniesione na wysokiej jakości case, tworząc ostatecznie niezwykłe etui.

Dzięki możliwości zaprojektowania swojego futerału, można w pełni wyrazić swoje uczucia, hobby czy przynależność do konkretnej grupy. Nic nie stoi już na przeszkodzie, aby etui na telefon było dokładnie takie, jak sobie życzysz.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments