Podróżujesz własnym samochodem? Skorzystaj z parkingu przy lotnisku!

Materiał zewnętrzny

Podróż samolotem jest bardzo ekscytującym doświadczeniem zwłaszcza, gdy wybieramy się w nią po raz pierwszy. Organizacja całego przedsięwzięcia składa się z kilku elementów i etapu. Po wyborze destynacji, zakupie biletów, spakowaniu bagażu dochodzi jeszcze dotarcie na lotnisko. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z własnego samochodu. Ale gdzie go zaparkować? Z pomocą przychodzą strzeżone miejsca postojowe przy terminalu. Jakie są ich zalety?

Parking przy lotnisku- oszczędność pieniędzy

Parkingi oferowane przez lotnisko są zazwyczaj droższe. Można na nich wykupić miejsce na krótki i długi okres, ale opłata czasami jest naprawdę odczuwalna dla rodzinnego budżetu. Parkingi przy lotniskach takie jak modlinparking.pl, proponują podróżnym abonamenty w atrakcyjnych cenach. Co więcej, im dłuższy czas postoju pojazdu, tym koszt jest stosunkowo niższy. Można pojechać na tygodniowe wakacje i zapłacić za miejsce jedynie 120 zł.  

---REKLAMA ---

Monitoring zapewniający bezpieczeństwo pojazdu

Kolejną zaletą parkingów przy lotniskach jest fakt, że miejsca są monitorowane przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pozostawiając pojazd w takim miejscu mamy pewność, że nikt go nie ukradnie, ani nie zniszczy. Strzeżone parkingi przy terminalach stały się bardzo popularne i można je spotkać niemal przy każdym lotnisku w Polsce. Bardzo ważny jest fakt, że miejsce postojowe można zarezerwować online i nie trzeba szukać wolnego placu po przyjeździe. Jest to bardzo istotne, bo terminale takie jak lotnisko Modlin Warszawa obsługuje dziennie około 7 tys. pasażerów. Znalezienie wolnego parkingu bez rezerwacji byłoby bardzo trudne i stresujące.  

Ułatwienie po powrocie z wyjazdu

Dzięki parkingom przy lotniskach możesz swobodnie przyjechać pod terminal własnym samochodem i pozostawić go w bezpiecznym miejscu. Dotarcie na lotnisko bywa stresujące zwłaszcza, gdy mamy wiele bagaży. Mając pojazd na parkingu strzeżonym można po powrocie od razu wracać do domu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, nie trzeba zamawiać taksówki albo szukać współdzielonego samochodu.  

0 0 votes
Oceń wpis
---REKLAMA ---

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments