Otwieramy okna na świat

Materiał zewnętrzny

Rozmowa z Przedstawicielem Handlowym pracującym u polskiego producenta rolet i plis okiennych.

---REKLAMA ---

O kulisach powstawania wysokogatunkowych systemów okiennych w Bełchatowie rozmawiamy z panem Adamem, przed którym plisy i rolety nie mają żadnych tajemnic.

Redaktor: Plisy czy rolety, które systemy sprzedają się lepiej?

Adam: Choć może się to wydać zaskakujące, zdecydowanie lepiej w dalszym ciągu sprzedają się rolety (info: https://sunplis.pl/pl/content/23-rolety-i-plisy-belchatow). Klientów przeraża delikatność systemów montażowych, na jakich prowadzone są plisy. W rzeczywistości są one bardzo trwałe i niezawodne, jednak znacznie szersze prowadnice rolet zdają się obiecywać dłuższą żywotność systemu.

R: Czy któreś z oferowanych przez Państwa firmę rolet może Pan szczególnie polecić?

A: Nie mamy w ofercie systemów gorszych i lepszych. Wszystkie nasze rozwiązania stanowią doskonałą relację jakości do ceny. A jeśli chodzi o rekomendację jakiegoś konkretnego rozwiązania to zależy ona od potrzeb i oczekiwań klienta. Osobom, które poszukują alternatywy dla firan w szczególności polecamy rolety dzień-noc. Ten sam produkt, mimo swojej wysokiej jakości nie sprawdzi się natomiast u klienta, który poszukuje rolet z systemem prowadnic. Ważną rolę w doborze systemu odgrywa także przeznaczenie pomieszczenia, w jakim montowane mają być rolety czy plisy. Rolety dzień i noc to nienajlepsze rozwiązanie do biura, gdzie lepiej sprawdzają się rolety w prowadnicach oraz plisy.

R: Plisy zrobiły się w ostatnim czasie bardzo popularne. Czy należy oczekiwać, że wyprą z rynku tradycyjne rolety?

A: O ile rolety nigdy nie miały szans w pełni zastąpić żaluzji, o tyle wydaje się, że plisy są na najlepszej drodze do znacznego zwiększenia swojego udziału w rynku systemów okiennych. Główną przyczyną jest ich uniwersalność. W prawdzie przez zakupem oraz w trakcie montażu klienci wyrażają obawy o trwałość systemu, jednak po pewnym czasie jego użytkowania chętnie zastępują rolety w pozostałych oknach właśnie plisami. Plisy to fenomenalne rozwiązanie dla tych wszystkich pomieszczeń, w których – z różnych względów – chcemy zrezygnować z firan. Możliwość zaciągnięcia plisy ku górze stwarza komfort w pomieszczeniu, jednocześnie nie blokując w pełni dostępu światła.

R: Czym plisy i rolety z supermarketu budowlanego różnią się od produktów zamawianych u Państwa?

A: Wszystko zależy od producenta. W Bełchatowie – przypuszczam, że ta sama sytuacja ma miejsce w całym kraju – w supermarketach ogólnodostępne są plisy i rolety produkcji chińskiej. Zazwyczaj są to produkty gotowe o standardowych wymiarach, które nie pasują do wszystkich okien. Zamawiając rolety w naszej firmie klient ma pewność, że system będzie pasował idealnie. Dodatkowym atutem zamawiania plis i rolet u producenta jest możliwość wyboru koloru, dzięki czemu system okienny harmonijnie komponuje się z wystrojem wnętrza.

0 0 votes
Oceń wpis
---REKLAMA ---

Zobacz także

Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments