Jakie weselne klimaty są dziś na topie?

Od pewnego czasu niemal każda para narzeczonych nadaje swojemu ślubowi oraz przyjęciu weselnemu konkretny styl przewodni lub też przynajmniej kolor przewodni.

--- REKLAMA ---

Trzeba przyznać, że to rozwiązanie, które przywędrowało do nas z Zachodu, bardzo nam się podoba, pomaga bowiem w tym, by wszystkie elementy składowe idealnie do siebie pasowały (wcześniej bywało tak, że podczas ceremonii i wesela wszystko było z innej beczki).

Zmiany, wszędzie zmiany!

Warto wspomnieć także o tym, że dziś coraz częściej polskie pary tworzą listę prezentów, jaką chciałyby od weselników otrzymać (często inspirują się na www.towesele.pl, wybierając dla siebie coś wyjątkowego). To także moda, która przyszła o nas z krajów zachodnich. Trzeba jednak przyznać, że dzięki temu możemy uniknąć sytuacji, w której otrzymuje się trzy blendery ,dwa żelazka i cztery czajniki bezprzewodowe. Kiedyś niestety z takimi kwestiami pary miały do czynienia niezwykle często, wszak dużo osób decydowało się wówczas właśnie na zakup sprzętu RTV czy też AGD, a ponieważ nikt nie wiedział, co Młodej Parze podarują inni, upominki niezmiernie często się dublowało. Było to niezmiernie problematyczne.

Jeśli chodzi o wspomniane w temacie modne style na weselach, aktualnie rządzą z całą pewnością motywy rustykalne, glamour oraz boho. Coraz częściej organizuje się też przyjęcia w klimacie industrial. Ciągle pojawiają się nowe, niezmiernie interesujące propozycje, dzięki którym każda para może mieć naprawdę niezapomniany dzień ślub oraz wesela – warto je zatem śledzić na bieżąco.

Jeśli zaś chodzi o sprawy organizacyjne, warto na pewno odwiedzić https://www.towesele.pl/planowanie-wesela-p44, to bowiem zupełnie darmowa kopalnia inspiracji, ogromna pomoc  w zorganizowaniu ślubu i wesela, dzięki której z łatwością określimy budżet, liczbę gości czy też ilość obowiązków do wykonania. Bardzo zachęcamy też do tego, by śledzić najnowsze trendy (choćby na https://www.towesele.pl/trendy/ i inspirować się tym, co polecają dziś wiodący specjaliści z branży ślubno-weselnej!

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Dan
2 lat temu

Dzięki za artykuł, szukam czegoś podobnego.