Jak rzucić palenie bez pomocy specjalisty?

Rzucenie palenia nie musi być bardzo trudne – w końcu zrobiło to już wiele osób. Co więcej, można zrobić to także bez pomocy specjalisty. Jak to możliwe?

Palenie można zacząć bardzo łatwo, ale skończenie z tym nałogiem jest o wiele trudniejsze. Nie oznacza to jednak wcale, że nie jest możliwe, ponieważ do wyboru jest szeroka gama metod pomagających w zerwaniu z nikotyną. Jaki jest najbardziej skuteczny sposób na rzucenie palenia dla każdego?

 

Palenie można rzucić bez wspomagaczy

Wielu palaczy obawia się zrobić pierwszy krok i przestać palić. Nałóg niekiedy jest tak silny, że wytrzymanie nawet jednego dnia bez papierosa może wydawać się wiecznością.

W związku z tym wielu uzależnionych sięga po różnego rodzaju wspomagacze, na przykład przestawia się na e-papierosy, kupuje specjalne plastry, gumy czy tabletki, które mają na celu łagodniejsze wyjście z nałogu. Niestety, takie wspomagacze nie gwarantują, że rzucenie palenia zakończy się sukcesem.

Kluczem do uwolnienia się od nałogu jest znalezienie motywacji wewnątrz siebie – wtedy można zapomnieć o paleniu nawet bez pomocy wspomagaczy, a także bez potrzeby udawania się do specjalistów. To możliwe dzięki metodzie Allena Carra, która uznawana jest przez wielu za najbardziej skuteczny sposób na rzucenie palenia na świecie.

 

Na czym polega metoda rzucenia palenia według Allena Carra:

Jest to metoda będąca w opozycji do innych metod rzucania palenia. Jej głównym motto jest: „palacze palą nie z powodów, dla których nie powinni palić, ale z powodów, dla których palą”.

W związku z tym metoda Allena Carra, która nazywana jest Easyway, polega uświadomieniu pacjenta, że tak naprawdę nie potrzebuje on palenia, które ma zapewniać mu przyjemność, relaks i komfort.

 

Zalety metody Allena Carra:

  • skuteczność
  • szybkie i trwałe efekty
  • bez e-papierosów, plastrów, gum, farmaceutyków
  • ponad 14 milionów zadowolonych osób
  • przystępna cena

Osoby zainteresowane skorzystaniem z metody Allena Carra powinny przede wszystkim zapoznać się z jego książką „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie”, a także innymi publikacjami na ten temat.

W Polsce można także skorzystać z sesji w formie seminarium, które pomagają uczestnikom w rzuceniu palenia.

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments