Grille gazowe – warto?

Marka grilli gazowych i innych akcesoriów do grillowania Broil King istnieje już od ponad 30 lat. Od początku firma charakteryzowała się niezwykłą innowacyjnością, oryginalnością, niespotykanym designem i wysoką jakością. Dzięki temu Broil King od zawsze kojarzony jest z produktem prestiżowym. Króluje na rynku produkującym grille gazowe i cieszy się zaufaniem i renomą wśród miłośników grillowania na całym świecie.

--- REKLAMA ---

Grille gazowe Broil King produkowane są tylko i wyłącznie w USA i Kanadzie, gdzie specjalnie wyszkolony zespół pracuje nad wykonaniem najlepszej jakości produktu od jego projektu aż po realizację. Głównym celem jest wyprodukowanie urządzenia, które będzie w stanie wydobyć najlepszy smak przygotowywanych na nim potraw. 

Dzięki trwałym, najwyższej jakości materiałom grille marki Broil King są bardzo trwałe i bezawaryjne. Ponadto, estetycznie wpisują się w każdy rodzaj wnętrza / ogrodu.  Grill posiada półki boczne, uchwyty na akcesoria, a także szafkę mieszczącą 11 kg butlę z gazem. To właśnie to sprawia, że grille gazowe Broil King cieszą się dobrą opinią wśród klientów na całym świecie. Ich cena natomiast jako suma korzyści, które zawierają w sobie, jest adekwatna co do jakości.

Nowoczesne podejście w projektowaniu sprawiło, że grille gazowe marki Broil King zyskały legendarny system. Zawarte w nim rozwiązania i przemyślane konstrukcje decydują o wygodzie użytkowania oraz spektakularnych efektach kulinarnych. Każdy grill gazowy posiada przy tym indywidualne cechy, odróżniające go od innych modeli marki. W ofercie znajduje się sprzęt z różnych serii. Zapewniamy wybór i doradzamy przy doborze najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Na tym nie kończy się nasza oferta. Obok nowoczesnych urządzeń wprowadziliśmy do sprzedaży akcesoria i dodatki. Posiadamy także części zamienne oraz prowadzimy serwis. Dostarczamy kompleksowych rozwiązań dla wszystkich, którzy w grillowaniu widzą nie tylko weekendową rozrywkę na lato, ale kunsztowną technikę przyrządzania potraw.

A oto cztery najważniejsze zalety, przemawiające za grillem gazowym:

  • Wystarczy tylko 10 minut, aby nasz grill nagrzał się do temperatury 200°C (nawet zimą). To wszystko zasługa palników gazowych dużej mocy.
  • Grille gazowe posiadają dwustronne ruszta, które z jednej strony mają rowki gromadzące soki z grillowanej potrawy aby je odparować, zaś z drugiej strony posiadają ostre końce umożliwiające wysmażenie charakterystycznej kratki na przygotowywanej potrawie. 
  • Schowana butla gazowa w grillach gazowych poza tym że jest bardzo praktyczna, zapewnia także ładniejszą estetykę urządzenia. 
  • Dodatkowe szafki i szuflady w grillach gazowych służą do przechowywania talerzy, fartucha, czy innych akcesoriów do grillowych. 

Aby mieć pewność i gwarancję 100% oryginalności warto wybrać autoryzowanych sprzedawców takich jak 4prestige

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments