Gdzie parkować przed lotniskiem Pyrzowice?

Parking strzeżony to bez wątpienia jedyne rozsądne rozwiązanie, jeśli planujesz na lotnisko przyjechać samochodem i go zostawić aż do momentu powrotu. Port lotniczy rzadko kiedy udostępnia ogromną liczbę miejsc parkingowych, poza tym parkowanie bezpośrednio na lotnisku rzadko kiedy się opłaca. W przypadku lotniska Pyrzowice możesz jednak skorzystać z innego miejsca parkingowego. 

Parking Pyrzowice — pomyśl o tym wcześniej 

Dojazd do lotniska Katowice Pyrzowice własnym transportem to rozwiązanie, które wybiera wiele osób. Szczególnie tych, które wybierają się na krótki wyjazd za granicę lub latają do któregoś z polskich miast. Lotnisko Katowice oferuje jednak bardzo ograniczoną możliwość postoju, a poza tym możliwość dość kosztowną. Zdecydowana większość osób, która chce pozostawić samochód przed lotniskiem, korzysta z parkingów położonych w pobliżu hali odlotów, ale nie na terenie samego portu. To znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązania. Wiele miejsc takich jak parking Pyrzowice oferuje możliwość rezerwacji online. Wypełniając formularz rezerwacyjny:

  • przyspieszasz całą procedurę, 
  • zyskujesz pewność, że parking dysponuje wolnym miejscem w tym konkretnym, interesującym cię terminie, 
  • poznajesz dokładne koszty postoju, dzięki czemu łatwo możesz przygotować odpowiednią kwotę do opłacenia na miejscu. 

Jak wygląda transfer parking — lotnisko Pyrzowice?

Sprawdzając dostępne miejsca postojowe i ofertę konkretnego parkingu, zawsze warto wziąć pod uwagę nie tylko kwestię kwoty za samo pozostawienie samochodu na parkingu. Przede wszystkim należy zorientować się, jak wyglądają kwestie zabezpieczeń i ochrony. Koniecznością jest parking strzeżony. Inaczej narażasz się na niepotrzebne ryzyko i nieprzyjemną niespodziankę po powrocie. Warto zapytać, jak wyglądają same zabezpieczenia fizyczne, jak wygląda kwestia monitoringu itd. Nie mniej istotna jest także kwestia transferu z parkingu na lotnisko i z powrotem. Profesjonalni właściciele parkingów oferują przejazdy odpowiednimi pojazdami — są to najczęściej komfortowe, nowoczesne busiki. Taki transfer powinien być wliczony w cenę rezerwacji miejsca parkingowego. Warto także zapytać, jak wygląda oczekiwanie na przejazd. Ważne może się bowiem okazać, że ten realizowany jest bezpośrednio po odstawieniu samochodu, nie musisz czekać na kolejnych podróżujących lub powrót innego samochodu z lotniska. Czasami te kilka, kilkanaście minut może mieć przecież ogromne znaczenie. Jeśli podróżujesz z małym dzieckiem, upewnij się także, że samochody transferowe posiadają odpowiednie, spełniające normy foteliki. 

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments