Elektryczne monocykle – idealny środek transportu do pracy!

Dotarcie do pracy to czynność, którą praktycznie każdy z nas wykonuje każdego dnia. W przypadku małych odległości dzielących pracę od domu coraz częściej rezygnujemy z samochodu na rzecz bardziej ekologicznych środków transportu. Spośród wielu możliwych rozwiązań monocykle elektryczne zyskują coraz większą popularność.

Duża mobilność w połączeniu z wygodną jazdą w każdych warunkach sprawia, że monocykl jest świetnym środkiem transportu. Przyjrzyjmy się jak wybrać monocykl elektryczny, którym będziemy dojeżdżać do pracy? 

--- REKLAMA ---

Czemu monocykle elektryczne stały się tak popularne?

Elektryczne monocyklezyskały sporą popularność dzięki swojej wygodzie i mobilności, jaką zapewniają. Małe wymiary w połączeniu z dużą mocą silnika gwarantują szybkie przemieszczanie się w terenach miejskich. W momencie, kiedy dojedziemy już na miejsce, możemy zabrać monocykl ze sobą w dowolne miejsce, jego małe wymiary ułatwiają przenoszenie. Dodatkowo dzięki zastosowaniu akumulatora możemy cieszyć się jazdą przez dłuższe odcinki. W większości przypadków monocykl pozwala na przejechanie od 30 do nawet 180 km na jednym ładowaniu. Zastosowanie silnika elektrycznego to również ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli nam zaoszczędzić na dojazdach. Kolejną zaletą jest proste ładowanie, które możemy wykonać praktycznie w każdym miejscu. 

Jak wybrać monocykl elektryczny?

Jeśli decydujemy się na zakup monocykla, którym będziemy dojeżdżać do pracy, powinniśmy patrzeć przede wszystkim na niezawodność i mobilność. Monocykl będziemy musieli zabrać ze sobą do miejsca pracy, więc nie powinien być zbyt duży. Jednocześnie pojemność jego akumulatorów musi pozwolić na dojazd i powrót z pracy. Kompromisem między tymi właściwościami będzie model inmotion v8f. Silnik o mocy 1000W w połączeniu z niską masą zapewnia szybkie dotarcie do pracy i łatwe przenoszenie monocykla. Dodatkowo dysponując zasięgiem dochodzącym do 50 km, nie musimy martwić się o powrót z miejsca pracy. Całe urządzenie sprawi dużą radość z codziennej jazdy, która z pewnością pomoże nam lepiej zacząć dzień w pracy. 

Jakie akcesoria powinien zawierać monocykl elektryczny, którym będziemy dojeżdżać do pracy?

Kupując monocykl elektryczny, nie musimy inwestować w drogie akcesoria. Możemy cieszyć się jazdą już po zakupie odpowiednich środków bezpieczeństwa takich jak rękawice czy kask. Jednak w celu ułatwienia jazdy warto zaopatrzyć się w  grizzla pads, które zapewniają większą kontrolę nad monocyklem. Dzięki zastosowaniu grizzla pads pokonanie przeszkód czy manewrowanie monocyklem będzie zdecydowanie łatwiejsze. 

Podsumowanie

Wybór monocykla elektrycznego jako środka transportu to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią przemieszczać się szybko i ekonomicznie. Dzięki swojej mobilności w większych miastach możemy poruszać się szybciej niż przy użyciu samochodu lub komunikacji miejskiej. Dużą zaletą są wymiary monocykla, które pozwalają zabrać go w dowolne miejsce. Jednym z polecanych modeli jest inmotion v8f, który sprawdzi się idealnie na krótkich dystansach. 

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments