Czym różni się fotoalbum od fotoksiążki?

Fotoprodukty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Projektowanie wspomnień na kartach fotoksiążek i albumów stało się znakomitym sposobem na zachowanie najcenniejszych chwil. Oferta produktowa wciąż się powiększa, utrudniając kupującym decyzję. Co lepiej wybrać – fotoksiążkę czy fotoalbum? Czym różnią się te dwie propozycje?

Utrwalaj wspomnienia jak Ci wygodnie

Lubisz, gdy Twoje zdjęcia zyskują charakter? Projektowanie własnego albumu to niesamowita frajda. Ozdabianie fotek i osadzanie ich na tle barwnego szablonu to czynność, która sama w sobie wzrusza już na etapie projektu.

Popularność fotoproduktów oznacza większy wybór dla zamawiających. W ofercie marki Uwolnij Kolory znajdziesz nie tylko fotoksiążkę w dwóch wersjach, ale i fotoalbum, który zapełnisz wyjątkowymi fotografiami. Na którą z opcji najlepiej się zdecydować? Fotoalbum zawiera sztywne karty, które można rozłożyć na płasko – idealne do poziomych zdjęć, panoramicznych ujęć czy okolicznościowych kadrów ze ślubu, chrztu czy komunii dziecka. Twój fotoalbum może liczyć maksymalnie 40 kart; natomiast fotoksiążka daje więcej przestrzeni na Twoje wspomnienia, oferując nawet 160 stron, które możesz zagospodarować we własnym stylu.

Jeśli planujesz stworzyć projekt z dużą ilością zdjęć – na przykład zrobić podsumowanie roku lub utrwalić zdjęcia z wakacji czy świąt – wybierz fotoksiążkę. Kiedy chcesz podkreślić wagę jakiegoś wydarzenia, takiego jak ślub, komunia święta, czy zachować na dłużej kadry z profesjonalnej sesji zdjęciowej, postaw na elegancki fotoalbum. Utrwalaj wspomnienia tak, jak Ci wygodnie.

Kiedy jest dobry czas na stworzenie własnego albumu?

Odpowiedź jest tylko jedna: zawsze jest doskonały moment na to, by przygotować indywidualny projekt i zachować osobistą kolekcję kadrów w pięknej oprawie. Na stronie uwolnijkolory.pl przez cały rok dostępna jest oferta wyjątkowych fotoproduktów, którym możesz nadać styl i urok swoimi fotkami. Wypatruj promocji, szczególnie w okolicach świąt lub wydarzeń, takich jak zakończenie roku szkolnego czy majówka. Wówczas możesz spodziewać się atrakcyjnych zniżek i zachować jeszcze więcej wspomnień w wybranym albumie.

Utrwalaj wyjątkowe chwile

Wyjdź poza cyfrowy format i zasmakuj wspomnień w innowacyjnym wydaniu. Dlaczego warto wywoływać zdjęcia i utrwalać je w fotoksiążkach? To świetna pamiątka dla całej rodziny, a także cenne źródło wiedzy o bliskich dla kolejnych pokoleń. Przeglądanie zdjęć na papierze było kiedyś czymś tradycyjnym – starsze osoby z przyjemnością wrócą do tej formy, by zatracić się w kadrach ze szczerym wzruszeniem.

Przygotuj unikalny projekt i opraw swoje zdjęcia w autorski szablon. Wejdź na stronę Uwolnij Kolory, wybierz swój fotoprodukt, a następnie przejdź do kreatora online, w którym strona po stronie zaprojektujesz fotograficzną opowieść. To efektowna pamiątka na lata, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. Fotoksiążka lub fotoalbum równie dobrze sprawdzą się jako wzruszający prezent od serca – na każdą okazję!

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
Ze względu na spam wyłączona została możliwość wstawiania linków w komentarzach. Komentarze zawierające odnośniki będą kasowane.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments